"Taniec z gwiazdami". Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino tańczą na Sycylii! Będą mieć łatwiej w "Dancing with the stars"?

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino spędzają wspólnie wakacje na gorącej Sycylii. Wykorzystują ten czas m.in. do tego, aby podszkolić niektóre kroki taneczne. Czy fakt, iż tańczą przed oficjalnym rozpoczęciem treningów do "Tańca z gwiazdami" oznacza, że będą mieć łatwiej w programie?

Multimedia

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino już trenują!

Przerwana z powodu pandemii 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powoli rozkręca się na nowo. Uczestnicy i tancerze powrócili już na plan, aby nagrać spoty reklamowe jesiennej ramówki Telewizji Polsat. Treningi mają być wznowione w sierpniu, jednak jedna z par - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino - postanowili wrócić do tańca wcześniej.

Polsat ogłasza powrót 11. edycji "Tańca z gwiazdami"! Na parkiecie pojawi się tylko 10 par. Kogo zabraknie?Zobacz więcej

Wieniawa postanowiła spędzić tegoroczne wakacje na Sycylii - rodzimej wyspie towarzyszącego jej w programie Stefano. Oboje chętnie dzielą się zdjęciami i filmami, które powstają na skąpanej w słońcu włoskiej wyspie. Widać na nich m.in. to, jak Julia i Stefano tańczą, co sprawiło, że niektórzy obserwatorzy zaczęli zastanawiać się, czy przez to nie będą mieć łatwiej niż pozostały pary podczas treningów.

Przypomnijmy, że Wieniawa i Terrazzino uznawani byli za faworytów jeszcze zanim rozpoczęła się 11. edycja "Dancing with the stars". Później okazało się, że te sugestie mają potwierdzenie w rzeczywistości - w obu odcinkach, które zostały zrealizowane przed przerwaniem programu, Julia i Stefano znajdowali się w czołówce ocenianych przez jury par. Wygląda na to, że oboje mają spory apetyt na wygraną!

Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii. Zmysłowy kadr z wakacji zachwycił internautówZobacz więcej

Zobacz galerię

Iwona Pavlović o Julii Wieniawie w "Tańcu z gwiazdami"

Komentarze

Skomentuj
 • Luiza (gość)

  A już się ucieszyłam, że tutaj nie ma plotkarsko-sensacyjnych doniesień o Julii i Stefano. Co prawda nie jest tak negatywnie jak na innych portalach, ale jednak mikro pseudo sensacje i doszukiwanie się nie wiadomo czego w zwykłej sytuacji już jest. Przecież każda z par jeśli chce może się umówić na indywidualny trening, jeszcze przed startem tych planowych. Pisze się tylko o Julii i Stefano podczas gdy np. inni uczestnicy Mikołaj i Sylwia będąc parą również w życiu prywatnym mogą trenować non stop. I o tym się jakoś nie pisze... Nie wiem skąd ten upór na stawianie Julii w złym świetle. Przez to rykoszetem obrywa się i Stefano. Np. ostatnio z pseudo aferą nt. tego, że Stefano zaprosił na Sycylię Julię, a nie znów Anetę Zając. Że niby Aneta jest zawiedziona, czuje się odrzucona itp. itd. Po co powielać takie pseudo sensacje... Cała sprawa wydaje się mocno wyolbrzymiona. Akurat Stefano podejrzewać o "medialne" przyjaźnie to przesada. Stefano ma chyba nawet lepszą pozycję zawodową od Anety i Julii więc raczej nie uciekałby się do wykorzystywania dla własnej korzyści zawieranych znajomości. A i ciężko podejrzewać Anetę o taką małostkowość. Zresztą Stefano obiecał Julii wyjazd na Sycylię jeszcze przed wstrzymaniem sezonu TzG. Gdyby wszystko przebiegało planowo edycja byłaby już zakończona i Stefano zabrałby tam Julię jak większość swoich partnerek z TzG. Po prostu robi zawsze taki prezent swoim partnerkom z programu. Faktycznie Aneta i Stefano się przyjaźnią i Aneta była z nim na Sycylii, ale nie tylko ona. Były tam też m.in. Agnieszka Sienkiewicz i Iwona Cichosz. A co do przyjaźni z programu to jednak najgłębsza przyjaźń łączy go od lat z Agatą Kuleszą. Polecam obejrzeć ich świetną, mądrą, szczerą i naturalną rozmowę na fb Stefano.

  01.08.2020 14:27
 • brx (gość)

  To jest brat Mariano Italiano?

  27.07.2020 08:32
 • Anty (gość)

  Barbara K. SZ MA godną następczynię. Następna dzida.. Tępa niestety. Aktorki dziesiątego planu chyba.

  26.07.2020 23:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×