"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła odpadła z "Dancing with the stars"! Jak wyglądał jej udział w show?

Justyna Żyła odpadła z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Blogerka i była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, była w programie pięć tygodni. Jak wyglądał jej udział w show?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Justyna Żyła to jedna z tych uczestniczek 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", o której mówi i pisze się najwięcej. Skromna góralka wkroczyła do polskiego show biznesu nagle po tym, jak doszło do jej głośnego rozwodu ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą, a później wzięła udział w sesji zdjęciowej do "Playboya".

Justyna Żyła odpowiada na krytykę jurorów "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Partnerem tanecznym Justyny Żyły został Tomasz Barański, który na swoim koncie ma m.in. zwycięstwo programu w parze z Eweliną Lisowską. To tancerz, który zawszy ma apetyt na wygraną. Niestety, już w pierwszym odcinku nowej edycji show okazało się, że jego nowa partnerka nie umie poradzić sobie ze stresem podczas programu na żywo i w czasie ich występu zrobiła bardzo niewiele kroków tanecznych. Po raz pierwszy w historii "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović przyznała najniższą możliwą notę - "1". Justyna i Tomek za swoją cha-chę zebrali zaledwie 8 punktów, a Żyła usłyszała sporo gorzkich słów.

W drugim odcinku było nieco lepiej. Fokstrot przyniósł parze 11 punktów, a Ola Jordan powiedziała: -Nadal masz dużo pracy do zrobienia, ale jest lepiej. Kolejny tydzień to kolejny spadek formy. Salsa znowu została oceniona na 8 punktów, a jurorzy stwierdzili jedynie, że cieszą się, że Justyna przeżyła do końca występu. Czwarty odcinek wydawał się być przełomem dla Żyły. Po jej rumbie Iwona Pavlović podeszła do niej i uścisnęła jej dłoń wskazując, że nareszcie Justyna wie, gdzie jest. Jurorzy przyznali 16 punktów. Ostatni taniec Justyny i Tomka to walc wiedeński, za który otrzymali 15 punktów. Decyzją widzów musieli jednak pożegnać się z programem.

Przełom w tańcu Justyny Żyły? Tomasz Barański szczerze o swojej partnerce!Zobacz więcej

Dla Justyny czas spędzony w programie na pewno nie był łatwy. Musiała zmierzyć się z krytyką i usłyszała wiele przykrych słów. Dzielnie jednak sobie z tym radziła. - Konstruktywną krytykę staram się przyjmować z pokorą - podkreśla i dodawała, że wielkim oparciem jest dla niej Tomasz Barański. - Tomek spełnia rolę mojego prywatnego psychologa - zdradzała. On z kolei wielokrotnie powtarzał, że Justyna nauczyła go patrzenia na program z dystansu. Z pewnością dla obojga udział w "Tańcu z gwiazdami" był przygodą, którą zapamiętają na długo.

Zobacz galerię

Justyna Żyła i Tomek Barański na treningu

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Zniesmaczona (gość)

  Wreszcie poczułam ulgę.Jak można się wystawić na takie pośmiewisko

  31.03.2019 19:15
 • Tez sie cieszę teraz mozna oglądac kibicować innym (gość)

  Maria

  30.03.2019 18:15
 • Agnieszka (gość)

  Przestali głosowac bo zrobiła mąkę postępy i nie mieli się z czego śmiać to ja wyrzucili.I tak była najsłabsza z wszystkich.Wynik w końcu sprawiedliwy.Szkida tylko że przez nią odpadły świetnie tańczące pary jak np czadoman.Ons miała odpaść w trzecim odcinku

  30.03.2019 17:12
 • Beko (gość)

  Aż się wystraszyłem ! Żyła i już nie żyje .

  30.03.2019 15:53
 • bardzo liczę na to, że w finale będą inni tancerze niż w poprzedniej edycji (gość)

  Tomek ostatnio był w finale więc teraz pora na innych. Co do Justyny to ktoś gdzieś napisał, że w odcinku bajkowym powinna tańczyć do muzyki z Pinokia. Bardzo sugestywna i dosadna wypowiedź. Jednak faktem jest, że co prawda robiła postępy, ale bardzo powoli.

  30.03.2019 15:02
 • Bubu (gość)

  Przestancie! Justyna Żyła i Tomasz Barański ładni tańczyli

  30.03.2019 14:43
 • Hedwig 42 (gość)

  Ona wcale nie jest taka skromna. Nie peszyla sie w Playboju i nie miala honoru ustapic z programu. Szla jak taran kompromitujac Tomka i biedne dzieci, ktore musza przezywac jej nieudolnosc. Zal Baranskiego, ktory trafil na taka pokrake. Dobra rada dla Justynki-Nie popijaj bo wypisujesz wtedy bzdety. Zajmij sie jak prawdziwa matka dziecmi i nie rob z siebie gwiazdy- bo jestes zalosna.

  30.03.2019 14:31
 • Hedwig42 (gość)

  Popisy J, Zyly

  30.03.2019 14:26
 • Opieka (gość)

  Jesli mialaby trochę godnosci i samokrytyki powinna nie startować w programie.Szkoda dzieci że widzily matkę tak skompromitowana

  30.03.2019 13:45
 • Opoka (gość)

  Szkoda ze juz nie będziemy oglądać ''celebrytki'' kto ją przyjąłl

  30.03.2019 13:41
 • Mella (gość)

  Nareszcie!!!!! Przyjemniej się będzie ogladac

  30.03.2019 12:11
 • Ewa (gość)

  Szkoda bo lubiłam jak mamba po niej jedzie

  30.03.2019 12:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×