"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz wrócili do siebie? Jest komentarz!

Niedawno Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie ze swoją byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz. Od razu pojawiły się domysły, że byli małżonkowie chcą do siebie wrócić. Teraz do sprawy odniósł się sam Ibisz!

Multimedia

Krzysztof Ibisz ma za sobą trudny czas. Niedawno zmarł ojciec prezentera, a zaraz potem pojawiły się informacje o tym, że już ponad rok temu rozstał się ze swoją partnerką, Patrycją. Kiedy Ibisz opublikował zdjęcie z Anną Nowak-Ibisz, która zaprosiła go na obiad, pojawiły się plotki wskazujące na to, że byli małżonkowie ponownie są sobie coraz bliżsi. Czy chcą do siebie wrócić?

Media donoszą, że Ibiszowie planują razem spędzić Wielkanoc. Była żona bardzo wspiera Krzysztofa w cierpieniu po stracie ojca. Wygląda na to, że ich relacje są więcej niż dobre. Jak sprawę komentują sami zainteresowani? Krzysztof Ibisz napisał w mediach społecznościowych:

Za każdym razem dziwi mnie, kiedy dobre relacje między byłymi małżonkami są kreowane na sensację. "Przecież to nie jest normalne, coś się za tym musi kryć..." Jedyne co się za tym kryje to przyjaźń, zdrowy rozsądek i wielka miłość do wspólnego dziecka. Nie jesteśmy parą, ale możemy na siebie liczyć.

Przypomnijmy, że Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżonkami w latach 2005-2009. Było to drugie małżeństwo Ibisza. Pierwszą żoną prowadzącego "Taniec z gwiazdami" była Anna Zejdler.

Jak zmienili się Krzysztof Ibisz, Agnieszka Popielewicz-Hyży, Ewa Wachowicz i inne twarze Polsat Cafe?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Neska (gość)

    A gdzie jest napisane ze nie można Razem zjeść obiadu..Czy spędzić razem Świąt

    20.03.2019 08:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×