"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska nie zachwycili widzów? Fani mocno skrytykowali prowadzących!

Jesteśmy już po pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Widzowie bacznie przyglądali się nie tylko gwiazdom, ale również jurorom i prowadzącym. Trio prezenterów nie zachwyciło fanów, którzy z wytęsknieniem czekali na program. Co zarzucają gospodarzom telewizyjnego show?

Multimedia

W poniedziałek 30 września zobaczyliśmy pierwszy odcinek 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami" na Polsacie. Fani nie mogli się doczekać występów nowych par. Zanim jeszcze taneczne show się rozpoczęło, było już tematem wielu dyskusji. Wierni widzowie byli bardzo zawiedzeni doborem uczestników. W Internecie pisano, że tak naprawdę nikogo nie można nazwać gwiazdą. Kontrowersyjny okazał się również spot przedstawiający tancerzy i ich podopiecznych. Co dokładnie zbulwersowało widzów? Zobaczcie nasz wcześniejszy tekst.

Internauci oburzeni materiałem zapowiadającym "Taniec z gwiazdami"! Uczestniczki potraktowano przedmiotowo?Zobacz więcej

"Taniec z gwiazdami". Ibisz, Sykut-jeżyna i Janachowska zawiedli fanów?

Ogromnym zaskoczeniem dla widzów było pojawienie się nowej prowadzącej, a także czwartego jurora. To właśnie dlatego podczas pierwszego odcinka nowej serii wszyscy nie spuszczali z oczu Izabeli Janachowskiej i Andrzeja Piasecznego. Obydwoje zostali skrytykowani po swoim debiucie. Dużo więcej negatywnych opinii było kierowanych do byłej tancerki. Ona i całe trio prowadzących nie powalili odbiorców. Zdaniem wielu internautów gospodarze programu nie potrafili się zgrać. W wielu komentarzach pojawiały się opinie, że wystarczyłoby tylko dwóch prezenterów.

Panie się zachowywały 🧐 jak by jedna o druga zazdrosna była 😁

Program fajny, prowadzących za dużo jednak I "skrzeczenie" mnie denerwuje tj. mowa jakby z zaciśniętym nosem czy gardłem zębami - jak oni to robią?

Dwóch prowadzących wystarczy niedługo zrobią jedną prowadząca na jedną parę tancerzy

Największa liczba krytycznych komentarzy dotyczyła Izabeli Janachowskiej. Widzów oburzyło to, że prezenterka poruszyła temat zmarłej Anny Przybylskiej po występie jej córki Oliwii Bieniuk. Na twarzy młodej celebrytki widać było wtedy zmieszanie. Internauci twierdzą, że takie zachowanie Janachowskiej było nie na miejscu. Ich zdaniem nie powinna mówić przy uczestniczce o kwestiach związanych ze stratą jej mamy. Pojawiło się na ten temat wiele wypowiedzi w Internecie:

Pani "blondi" widziała minę Oliwii na wspomnienie o mamie? Co za tupet ta baba ma, żeby wspominać Panią Annę! Dno! Program rozrywkowy, a żerujecie jak hieny

Żenujące jest wspominanie o Ani, przywołujecie tylko traumę, jaką przeżyła ta rodzina, dajcie im spokój!

Andrzej Piaseczny krytykowany za swój debiut w jury show Polsatu! Nie nadaje się do tego?Zobacz więcej

A co wy uważacie o nowej prowadzącej? Czy trio gospodarzy waszym zdaniem poradziło sobie w pierwszym odcinku na żywo?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • szkoda, że we wszystkim szuka się negatywów (gość)

    Trio prowadzących jeszcze się zgra. Nie dostrzegam tam rywalizacji, a raczej entuzjazm. Jedyną osobą w tym odcinku, której można by zarzucić parcie na szkło był Jan Kliment. A Iza jako profesjonalna tancerka i była trenerka w tym programie całkiem całkiem tam pasuje. Ciekawy powrót. To co było powiedziane o Annie Przybylskiej było w samych superlatywach. Iza jako członkini tej ekipy tzg przez lata dobrze wie kto dostawał propozycje udziału itp. więc nawiązanie było jakoś tam naturalne. Oliwia idąc do programu musiała się liczyć z takimi nawiązaniami. Jasne, że jeśli będzie ich za dużo to przesada, ale w pierwszym odcinku było to dość oczywiste. I na pewno nie w celu zrobienia Oliwii przykrości, a raczej odwrotnie, udowodnienia, że pamięta się o jej mamie. Zresztą sama Oliwia w filmie przed tańcem sporo mówiła o mamie i rodzinie. Aż trochę się zdziwiłam, że o jej poczynaniach w modelingu wspomniano przy prezentacji par, a ona sama o tym nie mówiła. W ten sposób odwróciłaby trochę uwagę od newralgicznych tematów, a powiedziałaby nieco więcej o sobie samej. Widać, że jeszcze dość gubi się w tym wszystkim. Np. czasem gdy udziela wywiadu sprawia wrażenie lekko rozkojarzonej. Mimo, że jako fotomodelka ma obycie z obiektywem.

    01.09.2021 22:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×