"Taniec z gwiazdami". Kultowy program taneczny zniknie z telewizji? Fani są zaniepokojeni!

"Taniec z gwiazdami" to już kultowy program taneczny, który najpierw zapewniał rozrywkę widzom stacji TVN, a od kilku lat format, pod nazwą "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", kontynuuje Polsat. Czy teraz nadejdzie koniec show? Fani są zaniepokojeni!

Multimedia

Koniec "Tańca z gwiazdami"?

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" to program, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Format, który emitowany jest od 2005 roku, doczekał się łącznie aż 25 edycji!

Czy to oznacza, że format "Tańca z gwiazdami" już się wyczerpał? Coś może być na rzeczy, bo oglądalność ostatnich edycji spadała sukcesywnie, a do tego doliczmy ogromną krytykę uczestników programu, którzy w większości dla widzów byli... mniej znani od tancerzy!

Chociaż telewizja Polsat zapowiadała, że kolejna odsłona "Tańca z gwiazdami" na antenie pojawi się wiosną 2022 roku, to, jak donosi "Plotek", plany się zmieniły. Program w najbliższych miesiącach nie pojawi się na antenie, a do tego mówi się, że jego dalsze losy są niepewne. Co prawda pojawiają się głosy, że Polsat wróci z "Tańcem z gwiazdami" jesienią tego roku, ale na razie są to wyłącznie domysły i spekulacje.

Izabela Janachowska przeszła niewiarygodną przemianę. Tak wyglądała na początku karieryZobacz więcej

Informator magazynu "Press" tak wypowiada się o przyszłości show:

Osoby zaangażowane w projekt informują, że program może wrócić na antenę jesienią, ale podkreślają, że żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły. Polsat oficjalnie nie komentuje sprawy.

Przypomnijmy, że ostatnią edycję "Tańca z gwiazdami" wygrali Piotr Mróz oraz Hanna Żudziewicz. Będziecie tęsknić za "Tańcem z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Koniec ostatecznie i definitywnie. (gość)

  Dość tego dobrego. Lepiej jakiś film czy teleturniej niż te tancory - koniec uffff! Ktoś powie, możesz nie oglądać, to wy też, bo kończą w końcu to.

  18.01.2022 20:29
 • Ela (gość)

  Całe szcZęście że to się juź skonczylo To się nie dało oglądać popieram Pana żenada

  18.01.2022 12:23
 • Może faktycznie po "okrągłych" 25 edycjach to koniec. (gość)

  Nie byłoby to aż tak dziwne zważywszy też na to, że kolejna jeśli będzie to będzie 13 w Polsacie. Dla tvn 13 sezon był nieco pechowy bo ostatni. A może faktycznie dobra dla programu byłaby po prostu przerwa. Jedna edycja rocznie może zaowocowałaby lepszym doborem uczestników. W poprzednim sezonie jedną z nielicznych naprawdę kojarzonych przez większość widzów osobą biorącą udział w pr. była Iza Małysz. Skoro zapowiadano kolejny sezon to może za jakiś czas będzie. Może warto odczekać trochę i dodatkowo przemyśleć kształt programu. Trzeba by wrócić do emisji w weekend. Znaleźć interesujących i cenionych uczestników. Skład tancerzy sam właściwie się zmienia. Klimenta już w pr. nie ma. Są pogłoski o rezygnacji Maseraka. Terrazzino, który zawsze robił sobie przerwy od programu teraz też, po dwóch przetańczonych z rzędu edycjach, najpewniej zrobi sobie przerwę, albo nawet zupełnie zrezygnuje. Ewentualnie żeby zachować i Rafała i Stefano przy pr. może warto by zrobić z Rafała jurora żeby skład sędziowski był w większości złożony z profesjonalistów. A Stefano niech dołączy do grona choreografów. Z jego ogromną kreatywnością byłby to powiew świeżości i szansa na powrót do tego aby w tzg znów najważniejszy był taniec. Tak żeby zawartość tańca w tańcu była naprawdę duża.

  18.01.2022 12:22
 • Mateusz (gość)

  Nie czytałem artykułu, ale mam nadzieję, że to nie fejk i wreszcie nastąpi koniec tej żenady..

  18.01.2022 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×