"Taniec z gwiazdami". Lenka Klimentova i Jan Kliment wspominają dzień swojego ślubu. Jak świętują 4. rocznicę?

Lenka Klimentova i Jan Kliment wspominają dzień swojego ślubu, który odbył się 4 lata temu. W sumie para tancerzy jest w związku od 11 lat. Przy okazji rocznicy przypomnieli, jak wyglądał ich ślub.

Multimedia

4. rocznica ślubu Jana Klimenta i Lenki Klimentovej

Jan Kliment i Lenka Klimentova to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Poznali się w 2009 r. i Lenka od razu zauroczyła starszego od niej o 15 lat Janka. Kliment postanowił oświadczyć się 6 lat później, gdy byli w Portoryko.

Janek i Lenka Klimetowie jako staruszkowie! Zobacz więcej

Ślub Jana i Lenki odbył się 4 czerwca 2016 r. w Ostrawie, w Czechach, skąd oboje pochodzą. Z okazji 4. rocznicy Lenka opublikowała w sieci zdjęcia ze ślubu i przypomniała, jak wyglądał najpiękniejszy dzień w jej życiu. Napisała też wzruszające słowa skierowane do męża:

Mówi się że to tylko papier ale jak wiele on znaczy... Czuję że dużo się zmieniło co jestem twoją żoną , jestem pewniejsza miłości, jestem dojrzalsza i jesteśmy jednym teamem który się wspiera , planuje razem i dopiero kiedy jesteś Ty, to moje serce jest jedna wielka całość ♥️ jestem szczęśliwa dokładnie tak jak w tamtym dniu. Życzę nam kolejnych pięknych lat bo 11 już mamy za sobą😉

Ze względu na pandemię koronawirusa, Lenka i Janek świętują rocznicę w domu w Warszawie. Lenka pokazała swoim obserwatorom, że mąż przygotował dla niej wygodny kącik, w którym może relaksować się na balkonie. W sieci można też obejrzeć film ślubny Klimentów.

Widzowie "Tańca z gwiazdami" uwielbiają tę parę. Pod opublikowanym przez Lenkę zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym życzeń, aby nigdy nie przestawali się kochać i mieli w przyszłości kolejne piękne rocznice. Dołączamy do tych życzeń!

Lenka Klimentova poprowadziła galę! Jak jej debiut ocenia Jan Kliment?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • życzę im wszystkiego dobrego (gość)

    Pewnie niedługo przyjdzie taki moment gdy przedłożą życie prywatne nad zawodowe. Niemniej jednak teraz jeszcze oboje są w TzG i to z całkiem zdolnymi partnerami. Czekam na spokojny, jesienny powrót 11 edycji do Polsatu. Oby sytuacja się uspokoiła dzięki odpowiedzialnemu postępowaniu. Niech we wrześniu program będzie wznowiony. I tutaj taka sugestia dla twórców TzG. Korzystając z tego, że pierwszy jesienny odcinek będzie w rzeczywistości już trzecim, a wciąż są wszystkie pary można by poświęcić ten odcinek tancerzom. Tak jak zawsze pierwszy odcinek sezonu to przedstawienie gwiazd, tak teraz po wznowieniu, skoro pary są te same, ten pierwszy wrześniowy odcinek niech będzie na temat tancerzy, tzn. o ich sukcesach turniejowych. I tak np. Stefano Terrazzino przedstawiono by wreszcie jako Mistrza Europy Latino Show Dance. Z całego serca życzę Stefano wygranej w tej edycji, bo są z Julią bezkonkurencyjni. P.S. Stefano planuje jakiś konkurs gdzie nagrodą będą bilety na widownię TzG. :) Mówił o tym podczas ostatniego liva z cyklu I sogni nel cassetto. Były to bardzo inspirujące rozmowy o sztuce, tańcu, filmie etc., ale też spotkania dzięki którym można było poznać Stefano od innej, bardziej osobistej strony, z jego mądrymi przemyśleniami i poglądami. Teraz czekam po kolei: najpierw na letnie odcinki specjalne TzG, potem na wznowienie przerwanej edycji (a tam na zwycięstwo Stefano) i na jego spektakl "Marzyciel" (jako częstochowianka liczę na przedstawienie w Częstochowie). ♥

    10.06.2020 20:08
  • Weronika (gość)

    I mnie zebrało na wspomnnienia.. Aż dzisiaj przejrzę nasz ślubny album. Rocznicę ślubu mielismy w maju, maż mi na nią kupił bukiet z róż z poczty kwiatowej.. Były czerwone w dowód naszej miłości :)

    05.06.2020 13:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×