"Taniec z gwiazdami". Magda Bereda zatańczy w 10. edycji show! Kto to jest?

Magda Bereda to kolejna uczestniczka 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami"! Czy wokalistka oraz influencerka zatańczy śpiewająco w „Dancing with the Stars”? Skromna, utalentowana i wyczulona na dźwięki muzyki - to z pewnością jej zalety. Ale najgorętszy parkiet w Polsce to presja i rywalizacja, podczas której nie można pozwolić sobie nie błędy. W jaki sposób Magda Bereda spróbuje przekonać do siebie widzów i jury programu „Taniec z Gwiazdami”? Czy ma szanse sięgnąć po słynną Kryształową Kulę?

Multimedia

MAGDA BEREDA W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"

Magda Bereda to nie tylko influencerka, lecz przede wszystkim nieprzeciętna wokalistka, kompozytorka i tekściarka, której znakami rozpoznawczymi są piękny uśmiech i delikatny głos. Zaczęła od coverów na swoim kanale, a dzisiaj nagrywa już własne, dojrzałe utwory.

Cała Polska dowiedziała się o niej dzięki coverowi piosenki Luisa Fonsi „Despacito”. Do dziś tę piosenkę skierowaną do hejterów o tytule „Siedź tu cicho” obejrzało ponad pięć milionów internautów. Artystka ma też blisko 700 tysięcy stałych widzów na YouTubie. Nic dziwnego, bo Magda Bereda to osoba pozytywnie nastawiona do swoich fanów, która na swoim kanale znajduje także miejsce na opowiadanie o swoim życiu. To wszystko sprawiło, że zdobyła tytuł influencerki roku w plebiscycie See Blogers 2019.

Monika Miller w 10. edycji "Dancing with the stars"! Jak wnuczka Leszka Millera zaprezentuje się na parkiecie?Zobacz więcej

Sama o sobie pisze jednak skromnie: „Podobno najpopularniejsza YouTuberka wśród polskich piosenkarek, ale ja nadal jestem tylko Magdą, która kocha tworzyć muzykę i przekazywać ludziom dużo szczerego uśmiechu. Może czasem bardziej wierzę w to, że nie ma rzeczy niemożliwych i spełniam wielkie marzenia małej dziewczynki”.

Czy uda się jej spełnić kolejne marzenie? Ma szanse na wygranie głównej nagrody w jubileuszowej, dziesiątej edycji tanecznego show Polsatu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • lepiej bez głosowania internetowego (gość)

    Rozumiem stawianie ostatnio przez polsat na ludzi internetu tym bardziej jeśli chcą pozostawić głosowanie internetowe, ale tak z drugiej strony to przecież jest tyle osób, które zdobyły swą popularność dzięki tv. Tzg to pr. tv a stacja Polsat ma np. tylu ciekawych aktorów w swoich serialach. I co by nie mówić lepiej znanych szerokiej publiczności...

    25.07.2019 22:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×