"Taniec z gwiazdami". Małgorzata Rozenek-Majdan rozwiązała umowę z TVN? Zatańczy w show Polsatu?

Sieć obiegły sensacyjne doniesienia. Jak informują media, w tym portal Pudelek.pl, szykuje się jeden z największych medialnych transferów ostatnich lat! Mówi się, że Małgorzata Rozenek-Majdan... rozwiązała umowę z telewizją TVN i jesienią zatańczy w polsatowskim programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"!

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan już rozwiązała umowę z TVN? Zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"?

Małgorzata Rozenek-Majdan to postać, której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Celebrytka od wielu lat jest jedną z największych gwiazd telewizji TVN, dzięki której takie programy jak "Perfekcyjna pani domu" czy "Projekt Lady" stały się wielkimi hitami.

Właściwie trudno wyobrazić sobie telewizję TVN bez Małgorzaty Rozenek-Majdan, jednak te słowa jeszcze niedawno można było powiedzieć także odnośnie do Edwarda Miszczaka, wieloletniego dyrektora programowego stacji, który opuścił TVN, więc wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że tajemnicą nie jest, iż Rozenek-Majdan była gwiazdą mocno lansowaną przez Miszczaka.

Kamila Boś zadała szyku na weselu! Wyglądała obłędnie!Zobacz więcej

Czy odejście Edwarda Miszczaka sprawi, że z TVN-em zaczną rozstawać się także dotychczasowe gwiazdy tej stacji? Jak informuje Pudelek.pl, Małgorzata Rozenek-Majdan już miałaby podjąć decyzję i rozwiązała swoją umowę z telewizją TVN. Ile w tym jest prawdy? Nie wiemy. Sama zainteresowana milczy w tej sprawie.

Jednocześnie mówi się, że już jesienią Małgorzata Rozenek-Majdan miałaby... pojawić się na parkiecie polsatowskiego "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"! To byłaby ogromna sensacja!

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Małgorzata Rozenek-Majdan nie raz wspominała, że chętnie wystąpiłaby w tzg tylko jakby ogranicza ją kontrakt (gość)

    Gdyby teraz wystąpiła byłaby jedną z największych gwiazd tej edycji, bo jest szeroko znana. A i potencjał taneczny ma, bo jest po szkole baletowej. Mam wrażenie, że część osób naprawdę uznanych, jeszcze tam nie tańczących nie decyduje się na udział w tzg przez traktowanie tego pr. przez twórców, coraz bardziej jako puste show, a nie widowisko taneczne. Może przez udział osób z potencjałem, jak Małgorzata, pr. wróci do dawnego stylu.

    08.07.2022 13:05
  • Esteta (gość)

    No matoła.sie.pozbyli.kompromitiwzl.wszystkich .ze.sxnurkiem.w.tylku.to.kopnrli.w ten.tlyst.zad

    04.07.2022 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×