"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel już nie ukrywa nowej partnerki. To całkowite przeciwieństwo Katarzyny Cichopek!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są już po rozwodzie. Niegdyś najsłynniejsze małżeństwo polskiego show biznesu oficjalnie przeszło do historii, a byli małżonkowie poszli w swoje strony. Wiadomo już, że nową partnerkę ma Marcin Hakiel, który coraz śmielej zaczyna się nią chwalić w mediach społecznościowych. Kobieta jest całkowitym przeciwieństwem Katarzyny Cichopek!

Multimedia

Marcin Hakiel już nie ukrywa nowej partnerki. To całkowite przeciwieństwo Katarzyny Cichopek!

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek było szokiem dla wszystkich. Para, która była ze sobą długie lata i uchodziła niemalże za idealną, rozpadła się. Nie mogli pogodzić się z tym fani Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, ale trudny czas miał też sam Marcin Hakiel, który w mediach sugerował, że winę za rozpad małżeństwo ponosi żona.

Później jednak Cichopek i Hakiel postanowili się dogadać, o czym najlepiej świadczy rozwód bez orzeczenia o winie. Byli małżonkowie sprawiedliwie podzielili się też opieką nad dziećmi i każde z nich właściwie mogło rozpocząć swoje życie na nowo.

Katarzyna Cichopek i jej nowy partner z programu nie szczędzą sobie ciepłych słów. Fani zachwyceniZobacz więcej

W czasie, gdy Katarzyna Cichopek, która formalnie nazywała się Katarzyna Cichopek-Hakiel, postanowiła wrócić do panieńskiego nazwiska, Marcin Hakiel... cieszy się miłością! Już od jakiegoś czasu spekulowało się, że Hakiel jest znowu zakochany, ale teraz jest to pewne!

MARCIN HAKIEL - NOWA PARTNERKA

Marcin Hakiel coraz śmielej chwali się swoją nową miłością w mediach społecznościowych. Niewiele wiemy o wybrance jego serca, poza tym, że jest szczupła, jej ciało zdobią tatuaże i ma piękne, długie włosy koloru blond. Na pierwszy rzut oka - to całkowite przeciwieństwo Katarzyny Cichopek!

Życzymy szczęścia!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • NELKA (gość)

    BRAVO MARCIN TAK TRZYMAJ I DO PRZODU

    23.09.2022 09:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×