"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel wróci do programu tanecznego? Katarzyna Cichopek odpowiada!

Marcin Hakiel zaczął swoją telewizyjną karierę w "Tańcu z gwiazdami". Wystąpił w nim trzy razy, ale już od wielu lat nie bierze w nim udziału. Dlaczego? Czy jeszcze wróci? Znamy odpowiedć!

Multimedia

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z gwiazdami"?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się na planie drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Program przyniósł im nie tylko wygraną, ale i miłość - zostali parą nie tylko na parkiecie, ale i w życiu!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na starym zdjęciu. Własne dzieci ich nie poznały!Zobacz więcej

Marcin Hakiel wystąpił w "Tańcu z gwiazdami" trzy razy - w parze z Katarzyną Skrzynecką, Katarzyną Cichopek i Dorotą Deląg. Od tamtej pory minęło już wiele lat i wciąż pojawiają się pytania, czy tancerz chciałby wrócić do programu, który przeniósł się teraz do Polsatu. Jednak Katarzyna Cichopek zasugerowała, że to raczej mało prawdopodobne. Powód? Brak czasu!

Marcin prowadzi swój biznes taneczny. W takim biznesie jest nie tylko taniec, a cała administracja, managment, struktury. Marcin jest bardzo zajęty. A od 10 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dzieci. Taniec z Gwiazdami jest bardzo pracochłonny. My przygotowując nasze tańce spędzaliśmy na sali tanecznej od 6 do 8 godzin dziennie, aby to wszystko ogarnąć. Wtedy byliśmy studentami, były wakacje, nie mieliśmy za bardzo zobowiązań. Mieliśmy czas, aby się tym tańcem bawić. Dzisiaj z perspektywy biznesu, rodzicielstwa, moich zajętości ciężko byłoby to pogodzić – zdradziła„Faktowi” Katarzyna Cichopek.

Chcielibyście zobaczyć go jeszcze w "Tańcu z gwiazdami"?

Wiemy, kiedy "Taniec z gwiazdami" wróci na antenę Polsatu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gdyby Marcin wrócił do TzG byłoby ciekawie (gość)

    Np. zamiast Jana Klimenta, który jak tylko zaczął występować w programie to jest w każdej edycji, aż do znudzenia. Cenię Jana jako tancerza, ale myślę, że przerwa od TzG dobrze zrobiłaby i jemu i programowi. P.S. Podobno TzG jednak się zreflektowało i idzie w ślady TTBZ szykując odcinki specjalne. To super. Będą to pierwsze odcinki specjalne w historii polsatowskiego TzG. I tak właściwie fajne jest to, że TTBZ miało swoje odcinki specjalne wiosną, a TzG będzie miało latem. Dzięki temu i w wakacje będzie w tv coś nowego. Te odcinki specjalne mają być tematyczne i mają obejmować m.in. najlepsze freestyle, tańce za 40 pkt. itp. itd. Już nie mogę się doczekać. Bardzo mnie to cieszy. I oczekuję w tych odcinkach wielu występów mistrza nad mistrzami- Stefano Terrazzino. :) Wygląda na to, że może więc Polsat bierze trochę pod uwagę sugestie widzów. To się ceni. Oby tak dalej. Szkoda tylko, że będą to tylko występy z ostatnich 10 edycji (a więc tych z Polsatu), ale dobre i to. Natomiast na YT mogłyby się pojawić uporządkowane występy z wszystkich dotychczasowych edycji. Taki specjalny kanał TzG na YT. Byłoby to super.

    08.06.2020 19:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×