"Taniec z Gwiazdami". Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie rozwiodą się? "Wszystko zaczęło się im układać"

9. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przejdzie do historii nie tylko za sprawą zwycięstwa niewidomej lekkoatletki Joanny Mazur. Wiosną w mediach głośno było też o złożonym przez Michała Wiśniewskiego pozwie rozwodowym, który miał być zazdrosny o żonę Dominikę Tajner-Wiśniewską tańczącą w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w parze z Wojciechem Jeschke. Wygląda jednak na to, że kryzys w małżeństwie Wiśniewskich został zażegnany, a rozwodu nie będzie.

Multimedia

Informacja o złożonym przez Michała Wiśniewskiego pozwie rozwodowym zelektryzowała wiosną 2019 roku polski show biznes. Decyzja lidera "Ich Troje" miała być podyktowana udziałem jego żony w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak donosiły wtedy portale plotkarskie, Dominika Tajner-Wiśniewska spędzała mnóstwo czasu na sali treningowej ze swoim tanecznym partnerem, Wojciechem Jeschke. Muzykowi miał nie podobać się ponoć sposób, w jaki tancerz dotykał jego żonę podczas prób.

Pozwem rozwodowym zaskoczona była sama Tajner-Wiśniewska. - Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro, nie jestem w stanie o tym rozmawiać. Przepraszam, jestem w rozsypce - tłumaczyła w rozmowie z "Faktem" żona Wiśniewskiego.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się! Który to rozwód Wiśniewskiego?Zobacz więcej

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie rozwiodą się?

Od finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" minęło już kilka tygodni. Jak się teraz okazuje kryzys w małżeństwie Wiśniewskich został zażegnany. Przyjaciel Dominiki Tajner, a zarazem jeden z uczestników polsatowskiego show - Daniel Kuczaj ujawnił w rozmowie z "Twoje Imperium", że w relacji Wiśniewskich nastąpił przełom.

U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układa [...] Michał nie jest złym człowiekiem, tylko działał pochopnie, bo miał złych doradców – powiedział Qczaj.

Czy Michał Wiśniewski wycofał pozew rozwodowy? Tego niestety nie wiadomo.

Zobacz galerię

Dominika i Michał Wiśniewscy w programie "The story of my life. Historia naszego życia"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×