"Taniec z gwiazdami". Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment odpadli z programu. "Mamy nadzieję, że ta przyjaźń będzie trwała" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do finału "Dancing with the stars" mogły wejść tylko dwie pary. Nie udało się Misheel Jargalsaikhan i Janowi Klimentowi, którzy po wspaniałych występach pożegnali się z programem. Jak go wspominają? Czy zaprzyjaźnili się w czasie jego trwania?

Multimedia

Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment dotarli do półfinału 6. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w którym zatańczyli salsę, walca wiedeńskiego i tango. Niestety, nie udało im się awansować do finału.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". KTO ZATAŃCZYŁ LEPIEJ TANGO I PRZESZEDŁ DO FINAŁU? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". NIETYPOWE PASO DOBLE MISHEEL, JANA I TOMKA! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zarówno Misheel, jak i Jan będą jednak dobrze wspominać program. - Tutaj niczego nie można przewidzieć. Emocje grają pierwsze skrzypce - zaznaczyła Misheel po usłyszeniu werdyktu widzów. Para przyznaje także, że w czasie treningów pojawił się kryzys, który okazał się być jednak dla nich zbawienny. - Dzięki temu jesteśmy jeszcze silniejsi i mam nadzieję, że ta przyjaźń będzie trwała - wskazuje Misheel.

Co jeszcze Misheel i Jan powiedzieli nam po półfinale "Dancing with the stars"? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×