"Taniec z gwiazdami". Misza Steciuk nowym tancerzem, który chce wygrać "Dancing with the stars"! Co o nim wiemy?

W 10., jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami" nie zabraknie nowych twarzy. O zwycięstwo powalczy m.in. debiutujący w polskiej edycji "Dancing with the stars" Misza Steciuk. Z kim zatańczy i czy uda mu się doprowadzić swoją sławną partnerkę do finału tanecznego show? Poznajcie Miszę Steciuka!

Multimedia

Przygotowania do 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” trwają w najlepsze. Poznaliśmy już gwiazdy i tancerzy, którzy jesienią będą prezentowali swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Wśród nich jest Misza Steciuk, utalentowany tancerz z Rosji, który w polskiej edycji "Dancing with the stars" wystąpi po raz pierwszy. Co wiemy o przystojnym brunecie, który deklaruje, że sięgnie po zwycięstwo w jubileuszowej edycji tanecznego show? Skąd pochodzi i z kim zatańczy w duecie Misza Steciuk?

Uczestnicy i ich tancerze na promocyjnej sesji zdjęciowej! Kto zatańczy w tej edycji?Zobacz więcej

Kim jest Misza Steciuk?

Misza pochodzi z Rosji i tańczy od 10 roku życia. Mówi o sobie krótko, ale za to bardzo pewnie. -Tańczę od dziesiątego roku życia. Mam dużo osiągnięć na swoim koncie, a teraz zamierzam wygrać „Taniec z Gwiazdami”. - deklaruje.

Misza Steciuk posiada międzynarodową klasę „S” w tańcu towarzyskim. Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Jest m.in. finalistą Mistrzostw Białorusi i Mistrzostw Polski. Na zawodach jego taneczną partnerką jest Natalia Kłaput. Misza Steciuk z polską telewizją współpracuje już od kilku lat. Uważni polscy widzowie mogą go kojarzyć m.in. z takich programów jak: "Twoja twarz brzmi znajomo" i "Jaka to melodia?".

Czy stres związany z debiutem będzie dla niego motywujący i namiesza w klasyfikacji najlepszych par? Jak poradzi sobie z weteranami w programie, którzy sięgali już po zwycięstwo? W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Miszy - nowego tancerza w "Dancing with te stars". Przystojny?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • spodziewałam się nowych tancerzy (gość)

    Będzie ciekawie. Czyli jednak pogłoski czasem się sprawdzają.

    12.08.2019 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×