"Taniec z gwiazdami". Monika Miller ma poważną kontuzję! Zrezygnuje z udziału w programie?

"Taniec z gwiazdami". Monika Miller zrezygnuje z udziału w "Dancing with the stars"? Partnerka Jana Klimenta nabawiła się poważnej kontuzji i jej występ w show stanął pod znakiem zapytania.

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Monika Miller ma kontuzję

Monika Miller, wnuczka Leszka Millera i modelka alternatywna jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Dancing with the stars". Miller ma tańczyć z Janem Klimentem, ale jej udział w programie stanął pod znakiem zapytania. Jak się okazuje uczestniczka "Tańca z gwiazdami" nabawiła się poważnej kontuzji. Monika Miller ma złamane żebro!

Oficjalne zdjęcia par nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Która prezentuje się najlepiej?Zobacz więcej

To już kolejna uczestniczka "Tańca z gwiazdami", która nabawiła się kontuzji jeszcze przed rozpoczęciem show. Sandra Kubicka już od kilku tygodni ma problem z nogą, a Reni Jusis skarżyła się na uciążliwe odciski.

"Taniec z gwiazdami" - Monika Miller zrezygnuje z udziału w programie?

Złamane żebro jest poważną kontuzją i może naprawdę utrudnić udział w tanecznym show, dlatego od razu powstało pytanie czy Monika Miller zrezygnuje z udziału w "Dancing with the stars". Uczestniczka na swoim instastories zdradziła, że ma zamiar dalej tańczyć:

Wszyscy pytacie mnie, czy wystąpię w "Tańcu z gwiazdami". Odpowiedź jest prosta. TAK! Będę nadal. Z tym złamanym żebrem tańczę już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam! Teraz zaczęło mnie boleć bardziej, ale nic się z tym nie da zrobić, więc tańczyć i tak będę.

Trzymamy kciuki.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • karoll (gość)

  <3 piękna

  10.09.2019 16:37
 • 1no2 (gość)

  podziwiam że ma siłe, trzymam kciuki

  10.09.2019 16:37
 • olnik (gość)

  Bardzo dzielna dziewczyna :)

  10.09.2019 16:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×