"Taniec z gwiazdami". Nowa edycja wiosną 2020 w Polsacie! Iwona Pavlović chce, żeby zatańczyła Beata Kozidrak! Kto jeszcze?

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" będzie miał 11. edycję! Telewizja Polsat wyemituje ją już wiosną 2020 r. Zapytaliśmy Iwonę Pavlović, kto według niej tym razem powinien zatańczyć. Sprawdź, co odpowiedziała!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" wiosną 2020!

Władze Telewizji Polsat podjęły już decyzję o kontynuacji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Nowa, 11. edycja programu w Polsacie zostanie wyemitowana wiosną 2020 roku i będzie pokazywana tak jak dotychczas - w piątki o godz. 20:05.

Najwięksi przegrani w historii polskich edycji "Tańca z gwiazdami". Kto odpadł za wcześnie? Zobacz więcej

W nowym sezonie w jury show Polsatu ponownie mamy zobaczyć Olę Jordan, która ze względu na ciążę postanowiła zrobić sobie przerwę i nie pojawiła się za stołem jurorskim 10. edycji. Poza nią obecni będą także: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Kto powinien być uczestnikiem w nowej odsłonie show?

- Zawołajmy tutaj do nas Beatę Kozidrak - apeluje Iwona Pavlović. - Tak się fajnie rusza na scenie, fajnie wygląda... No, myślę, że to by była wielka sprawa, gdyby się pojawiła w "Tańcu z gwiazdami" - dodaje jurorka. Czy ma jeszcze jakieś inne typy? Zobacz wideo!

Iwona Pavlović i Rafał Maserak zachwycili na parkiecie! Nie uwierzysz, ile trenowali!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • czyli na stałe wracają dwa sezony rocznie- doganiamy DWTS (gość)

    Nie zdziwi mnie obecność zwycięzców pr. Wyspa Miłości Sylwii i Mikołaja. Już dwa razy byli na widowni tzg. Nawet ostatnio. Są popularni dzięki Love Island. Ona jest zawodową tancerką więc mogłaby być partnerką Mikołaja jako uczestnika, który jest tenisistą. Pozostając jednak przy obecnej edycji liczę na wygraną Damiana i Janji. dawno facet nie wygrywał. A dwa razy z rzędu to nigdy. Więc teraz Damian, a w kolejnej edycji inny mężczyzna. Najlepiej z tancerką, która też jeszcze nie wygrała. Życzę np. dobrego, zdolnego, lubianego partnera Paulinie Biernat. A w efekcie zwycięstwa. Albo Waleriji Żurawlewej lub Lence Klimentowej. (może już bez Jana w edycji... może wtedy jej pójdzie lepiej)

    21.11.2019 19:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×