"Taniec z gwiazdami" odcinek 100. Ciężarna Joanna Moro, zachwycająca Olga Kalicka i Beata Tadla na jubileuszu "Dancing with the stars"! Kto jeszcze się pojawił?

Za nami jubileuszowy odcinek "Tańca z gwiazdami". Rywalizacji na parkiecie przyglądało się ponad 50 gwiazd. Wśród nich m.in. ciężarna Joanna Moro, Ewelina Lisowska, Olga Kalicka, Beata Tadla i Aneta Zając. Kto jeszcze pojawił się na jubileuszu "Dancing with the stars"? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Gwiazdy na jubileuszu "Tańca z gwiazdami"

Ponad 50 gwiazd pojawiło się na nagraniu do jubileuszowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Wśród gości nie mogło zabraknąć byłych uczestników i triumfatorów "Dancing with the stars". Na widowni zasiadły m.in. Ewelina Lisowska, Beata Tadla, Olga Kalicka i Aneta Zając, które bacznie przyglądały się występom swoich kolegów i koleżanek.

Niespodziewana zmiana tancerza i zaskakujący finał! Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

W tak wyjątkowym, 100. odcinku "Tańca z gwiazdami" nie brakowało wzruszeń. Przypomniane zostały zarówno najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tego wieczoru nikt nie odpadł, a punkty i głosy zostaną zsumowane tydzień później.

Kto pojawił się na jubileuszu "Dancing with the stars"? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Najlepsze momenty "Tańca z Gwiazdami":

Komentarze

Skomentuj
  • KRÓL JEST TYLKO JEDEN (gość)

    Na widowni byli zwycięzcy pamiętnej, bo pierwszej polsatowskiej edycji TzG Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Najważniejsze, że był Stefano. Nie wyobrażałam sobie żeby mogło go nie być. I co ważne rozmawiano ze zwycięzcami i innymi uczestnikami, a Stefano to jedyny tancerz na widowni, z którym rozmawiano. To oznaka docenienia. Szkoda tylko, że gościnnie były tylko występy wokalne, a tanecznych nie było. Mógł być np. mistrzowski pokaz taneczny Stefano i Pauliny Biernat skoro oboje byli na widowni.

    25.10.2019 19:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×