"Taniec z gwiazdami". Partnerki gwiazd są już znane! Oto tancerki 9. edycji "Dancing with the stars"!

Partnerki gwiazd 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już znane! Kto pojawi się na parkiecie u boku nowych adeptów sztuki tanecznej? Poznajcie tancerki, które wiosną 2019 zagoszczą na naszych ekranach!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Są piękne, mają ciała jak boginie, a przede wszystkim są piekielnie zdolne! O kim mowa? O Kasi Vu Manh, Lence Klimentovej, Paulinie Biernat, Janji Lesar, Waleriji Żurawlewej i Natalii Głębockiej – czyli tancerkach, które będą partnerować męskim gwiazdom w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Już wkrótce zobaczymy je ponownie na naszym parkiecie!

Uczestnicy nowego "Tańca z gwiazdami" są już znani! Polsat prezentuje listę nazwisk! Kto w jury?Zobacz więcej

Na swoim koncie mają liczne nagrody i najwyższe wyróżnienia w świecie tańca. I to właśnie na ich barkach spoczywa trud nauczenia naszych gwiazd skomplikowanych kroków, odpowiedniej postawy czy słynnej już "ramy". Muszą ich trenować, pocieszać, a czasem nawet porządnie sztorcować.

Na szczęście robią to z takim wdziękiem, że nie można się na nie gniewać. Walerija Żurawlewa tańczyła w show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" aż siedem razy! Partnerowali jej między innymi Artur Dziurman, Mariusz Kałamaga, Grzegorz Łapanowski, Rafał Jonkisz czy w ostatniej 8.edycji Krzysztof Gojdź. Na parkiecie ponownie zobaczymy też Paulinę Biernat i Natalię Głębocką, które wracają do programu po dłuższej nieobecności. Fanów tanecznego show ucieszy na pewno fakt, że w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nie zabraknie uroczej Janji Lesar, która dała radę nauczyć romantycznego walca czy zmysłowej rumby nawet takiego twardziela jak Popek i to właśnie u jej boku raper doszedł aż do trzeciego miejsca w show. Pojawią się także Kasia Vu Manh i Lenka Klimentova, które w programie debiutowały w poprzedniej edycji.

Piękna żona Jana Klimenta wśród nowych tancerzy programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po raz drugi zatańczy również Lenka Klimentova. Ta śliczna pół Czeszka, pół Kubanka, a prywatnie żona Jana Klimenta, w zeszłym sezonie pożegnała się z show bardzo szybko. Jak będzie tym razem? I który z gwiazdorów trafi pod opiekę pięknej Kasi Vu Manh, która w 8.edycji dotarła z Dariuszem Wieteską aż do czwartego miejsca? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Jakub Kucner o "Tańcu z gwiazdami"

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe czy tym razem Lenka Klimentowa pojawi się w programie sama, Jan wielokrotnie występował tam gdy jego żona jeszcze nie więc teraz pora na zamianę (gość)

    Ciekawy skład tancerek, ale najmocniej będę trzymać kciuki za Paulinę Biernat. Aby wreszcie dostała nie tylko fajną osobę za partnera, ale i po prostu utalentowanego tanecznie. Tak aby mogła być w programie naprawdę długo i pokazać pełnię swoich imponujących tanecznych możliwości.

    29.01.2019 14:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×