"Taniec z gwiazdami" - pary. Kto z kim zatańczy w 11. edycji "Dancing with the stars"? Oto uczestnicy i ich partnerzy!

Znamy już wszystkie pary 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Z kim zatańczy Julia Wieniawa? Czyją partnerką jest zwyciężczyni poprzedniej edycji? Czy na parkiecie pojawią się nowi tancerze? Sprawdźcie kto z kim zatańczy wiosną 2020 w Polsacie!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" od marca 2020 w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jak co roku, na długo przed ogłoszeniem listy uczestników, media żyły spekulacjami, kto pojawi się na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Teraz jest już wszystko jasne! Największa gwiazda polskiego internetu, najpopularniejsza aktorka oraz sportowiec, który stanął oko w oko ze śmiercią! Z kim zatańczą w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Wszyscy uczestnicy nowej edycji "Tańca z gwiazdami"! Kto zatańczy wiosną 2020 w Polsacie?Zobacz więcej

Od kilku dni Telewizja Polsat ujawnia nazwiska tancerek i tancerzy, których zobaczymy u boku nowych gwiazdami programu. Wiadomo na pewno, że na parkiecie pojawi się zwyciężczyni poprzedniej edycji - Janja Lesar. To ona doprowadziła to finału Damiana Kordasa, z którym sięgnęła po Kryształową Kulę. W tej edycji nie zabraknie też Jana Klimenta, który wygrał trzy edycje z rzędu. Będzie też jego piękna żona, Lenka. Po przerwie do programu wraca Stefano Terrazzino. Komu będzie partnerował?

"Taniec z gwiazdami" - kto z kim zatańczy?

Po ogłoszeniu informacji o tym, że w "Dancing with the stars" pojawi się zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości" Mikołaj Jędruszczak, od razu poinformowano też, że jego partnerką będzie Sylwia Madeńska, która jest także jego partnerką w życiu osobistym. To była pierwsza oficjalnie ogłoszona para nowej edycji. Teraz znane są już także pozostałe. Kto z kim zatańczy w 11. edycji? Zobaczcie w naszej galerii!

Nowa tancerka w "Tańcu z gwiazdami"! Z kim powalczy o Kryształową Kulę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • czymś świeżym byłaby edycja bez Jana Klimenta (gość)

  Choć z drugiej strony na 15-lecie tzg w Polsce nie mogło zabraknąć tancerza, który wygrywał 3 razy. Tyle tylko, że to ostatnie kreowanie go na najlepszego tancerza programu mocno rozmija się z prawdą. Najlepszym tancerzem tzg jest Stefano Terrazzino, który wygrywał 4 razy. :) On też ma w tym roku swój jubileusz. 15 lat w Polsce. I byłoby fantastycznie gdyby wygrał tę edycję. Taki prezent na rocznicę. Życzę mu tego z całego serca. I to bez niego trudno byłoby sobie wyobrazić ten jubileusz programu. Obecność Rafała Maseraka też jest zasadna. Jako tancerza, który jest w tzg od absolutnie 1. edycji. Ciekawi mnie też nowy tancerz, któremu życzę powodzenia. Niemniej jednak jak zawsze całym sercem jestem za Stefano. Świetny byłby kwietniowy odcinek, w okolicach jubileuszu Stefano poświęcony jego drodze sportowej i artystycznej. Z gośćmi specjalnymi itp. itd. Ogromna prośba do produkcji programu. Jeśli w nowej edycji wystąpi Stefano Terrazzino to niech wreszcie zostanie przedstawiony z uwzględnieniem jego największego sukcesu turniejowego czyli Mistrzostwa Europy Latino Show Dance. Niech tak będzie i na stronie oficjalnej programu i potem podczas programów na żywo. Stef na to zasługuje.

  01.02.2020 11:09
 • Kobieta (gość)

  Te gwiazdy do jak Gall Anonim nikt ich nie zna !!!!!!!większymi gwiazdami w tym wypadku są tancerze . ŻENADA

  01.02.2020 07:33
 • Piwny bandzioch z remizy osp (gość)

  Kolejna edycja, kolejne zażenowanie, nuda i sziittt.

  31.01.2020 20:43
 • Fds (gość)

  I już wiadomo że te pary nie będą takie bo profil TZG potwierdził udzial Kamila Kuroczko a tu go nie ma.

  31.01.2020 19:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×