"Taniec z gwiazdami". Paweł Staliński 11 lat temu podbijał parkiet tanecznego show. Czym się teraz zajmuje?

Paweł Staliński to syn znanej aktorki Doroty Stalińskiej. 11 lat temu mogliśmy śledzić jego występy na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". Od jakiegoś czasu nie pojawia się w mediach. Czym się teraz zajmuje?

Multimedia

Paweł Staliński to dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" stał się naprawdę sławny. Przed swoją przygodą z telewizją w 2010 roku zajmował się modelingiem, a w mediach mówiono o nim jedynie jako o synu aktorki Doroty Stalińskiej. Mężczyźnie świetnie szło poznawanie kolejnych kroków i układów. W parze z Izabelą Janachowską, która była jeszcze wtedy jedną z trenerek, dotarli do finału i zajęli drugie miejsce. Po zakończeniu emisji tanecznego show Paweł zaczął regularnie pokazywać się na imprezach branżowych. Głośno mówiono również o jego relacji z Pauliną Biernat, którą poznał podczas "Tańca z gwiazdami".

Prowadzący „Tańca z gwiazdami” nie poradzili sobie? Widzowie mocno ich skrytykowali!Zobacz więcej

Paweł Staliński. Czym się teraz zajmuje?

Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" Paweł Staliński miał swoje 5 minut w świecie show-biznesu. On jednak w pewnym momencie poczuł, że się w tym pogubił i postanowił się wycofać. Opowiedział o tym Jolancie Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN w 2014 roku.

Ja chyba nie byłem do końca przygotowany na taki rozmiar, taki zasięg i te wszystkie tabloidy właśnie. Totalnie straciłem nad tym kontrolę i stwierdziłem, że to jest taki czas, że robi się troszkę tak, że ja już właściwie sam nie wiem, po co tam jestem – przyznał w rozmowie z Pieńkowską.

Staliński skupił się wtedy na swoich pasjach i podróżach. Nie porzucił jednak całkowicie tańca. Po zakończeniu "Tańca z gwiazdami" cały czas rozwijał swoje umiejętności w tej dziedzinie. Dzisiaj wykorzystuje to w swojej pracy. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem firmy, która przygotowuje młode pary do ich pierwszego tańca. Zdarza mu się pokazywać w programach śniadaniowych w roli eksperta związanego z weselami.

W galerii znajdziecie zdjęcia Pawła Stalińskiego z "Tańca z gwiazdami", a także jego aktualne zdjęcia, którymi dzieli się na Instagramie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • był to jedyny partner Izy Janachowskiej, z którym miała szansę wygrać (gość)

    Po programie tańczył też trochę w turniejach pro-am tyle, że z inną tancerką. Olga Kalicka też próbowała swoich sił w takich turniejach po tzg. Tyle, że chyba w mniejszym wymiarze niż Paweł. Partnerował jej chyba obecny debiutant tzg Kuba Lipowski. Możliwe, że jest tak, że profesjonalista z duetu na takie zawody musi być czynny turniejowo. A może niekoniecznie. Bo np. bardzo widziałabym na takich turniejach Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. Bo gdyby miał ją tylko trenować to trochę mało gdyż szkoda byłoby nie wykorzystać tej niesamowitej chemii tanecznej jaką mają między sobą. No i super byłoby zobaczyć ponownie Stefano na turniejowym parkiecie. Lubię wracać do jego pokazów turniejowych z Pauliną Biernat, a nawet do gościnnych występów na Cin cin Polish Cup z Katarzyną Glinką. Ona jeszcze w tzg mówiła, że jej marzeniem z nastoletnich lat było wystąpić w turnieju tańca. I Stef tymi pokazami z nią w pewnym stopniu spełnił to jej marzenie. Stefano ma dużo fajnych cech, w tym właśnie tę słowność i wiarygodność. Bardzo ciekawie opowiada też o turniejowym życiu w wywiadach. Np. w fajnych, swobodnych, najnowszych wywiadach z nim i Izą Małysz. Mimo trudnej drogi jaką przechodzą mają jakąś nić porozumienia między sobą. W poniedziałkowym tzg Stef został tak pięknie skomplementowany przez Iwonę Pavlović, że aż miło było słuchać. Mimo, iż czasem niektóre rzeczy na przestrzeni tych 25 sezonów jej umykały np. fakt, że to Stef w 6. edycji a nie Czarek Olszewski w 7. jako pierwszy tancerz w tzg zatańczył w opasce na oczy. Czy jak powiedziała, że dała 10. w 1 odc. po raz pierwszy Ani Karczmarczyk i Jackowi w 18 edycji podczas gdy pierwszy raz dała na start taką notę właśnie Stefano i Agnieszce Sienkiewicz w 1. odcinku 15 edycji. Szkoda takich przekłamań, ale z drugiej strony Stef jest najczęściej szczerze komplementowanym przez jury tancerzem tzg. Życzę mu powodzenia w tangu z Izą Małysz. Za tę mądrość wypowiedzi, sztukę inteligentnej współpracy i ciężką pracę na treningach należy im się sukces.

    16.09.2021 00:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×