"Taniec z gwiazdami". Polsat ogłasza powrót 11. edycji "Dancing with the stars"! Na parkiecie pojawi się tylko 10 par. Kogo zabraknie?

Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami 11. edycja „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" – Już od 4 września, w każdy piątek w Telewizji Polsat!

To było ogromne zaskoczenie dla wszystkich – w związku z wybuchem epidemii COVID-19 emisja show „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” została przerwana i odroczona na jesień. Widzowie zdążyli zobaczyć jedynie dwa odcinki programu. Mimo tego mieli okazję przekonać się, że taneczny poziom uczestników 11. edycji „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” jest wyrównany i bardzo wysoki. Każda z gwiazd ma więc szansę na zdobycie głównej nagrody w show – Kryształowej Kuli. A jak przyznaje sam gwiazdorski skład 11. edycji, cieszą się na powrót do tańca i… wymagających treningów.

Jak widać, spodobała im się taneczna adrenalina! Wyciskające siódme poty treningi rozpoczną w połowie sierpnia, aby już 4 września ponownie stanąć do rywalizacji.

Uczestnicy wrócili do "Dancing with the stars"! Wszyscy znowu pojawią się na parkiecie?Zobacz więcej

Na najbardziej roztańczonym parkiecie pojawi się 10 par. A będą to: najpopularniejsza celebrytka młodego pokolenia Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino; Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julka z „Przyjaciółek”, i Kamil Kuroczko; piosenkarka Ania Karwan i 3-krotny zwycięzca tanecznego show Polsatu, Janek Kliment; modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Michała Bartkiewicza; gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka i prawdziwy weteran show Polsatu, Rafał Maserak; pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant i zwycięzca V edycji show, Jacek Jeschke; aktor i trener Tomasz Oświeciński oraz zwyciężczyni jubileuszowej edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", Janja Lesar; aktor, twórca kabaretowy i rockman w jednym – Bogdan Kalus oraz Lenka Klimentowa; uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz, laureatka 6. edycji tanecznego show; zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego życiowa partnerka Sylwia Madeńska. Na parkiecie zabraknie Marcina Bosaka, który tańczył z Wiktorią Omyłą.

W jury niezmiennie zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Minikl (gość)

  Część z tych osób nawet nie są gwiazdami więc poco są w tym programie ???!!! Ten program jest coraz gorszy....

  23.07.2020 05:43
 • trzymam kciuki :) (gość)

  Na wikipedii TZG nie ma jeszcze potwierdzenia rezygnacji Marcina Bosaka. Szkoda, że będzie o jednego mężczyznę-uczestnika mniej, bo i tak ostatnio proporcje w programie nie są równe, a teraz będzie jeszcze większa dysproporcja. No ale trudno. Będzie tak jakby Marcin i Wiktoria odpadli przed przerwą. No i możliwe, że w odc. 3, tym pierwszym po przerwie odpadną dwie pary. Tak żeby po trzech odcinkach było trzy pary mniej. A może nie. Ciekawe jak to będzie. Mimo tego, że jest trochę przykro, że do programu wróci jedna para mniej to jednak 10 jest ok. Parzysta ilość par wygląda jakoś lepiej. Ponownie kibicować będę Julii Wieniawie i Stefano Terrazzino. Z tego prostego powodu, że tańczą najlepiej. Bardzo szkoda tylko, że opisując powyżej każdą z par napisano o Julii "celebrytka". O wszystkich innych napisano przez pryzmat ich zawodu, a o niej nie. Julia jest aktorką. Może nie ma takiego dorobku zawodowego jak np. pan Bogdan Kalus, ale zbliżony np. do Nicole Bogdanowicz. O Nicole napisano "aktorka" więc o Julii też powinno się tak napisać. Podobnie zresztą sytuacja ma się do tancerzy. Skoro przy większości tryumfatorów TZG podano liczbę ich zwycięstw to czemu nie napisano o tym przy Rafale Maseraku. Wygrywał przecież TZG 2 razy. Co prawda jeszcze w TVN i może stąd to pominięcie, ale co wygrana to wygrana. Nie mówiąc już o tym jak można było pominąć 4 zwycięstwa Stefano Terrazzino. W tym 2 w Polsacie. Stefano jest rekordzistą programu pod tym względem i zasługuje to na uwagę. P.S. Plakat TZG jak widać już został skorygowany.

  22.07.2020 19:54
 • zstęskniony (gość)

  niedługo będzie druga fala i znowu zdejmą program z anteny.

  22.07.2020 18:14
 • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

  kogo to obchodzi?

  22.07.2020 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×