"Taniec z gwiazdami". Popek ocieka seksem, a Renata Kaczoruk jest panną młodą w weselnym odcinku "Dancing with the stars"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Trzeci odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jest wyjątkowy! Uczestnicy zasiądą przy weselnym stole i każdy będzie miał ważną rolę do odegrania. Zobacz, co działo się na próbach przed kolejnymi występami na żywo!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program telewizyjny

Zmiany, zmiany, zmiany w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Po raz pierwszy w historii polskich edycji programu przez cały odcinek na parkiecie obecne będą wszystkie pary! Jak to możliwe?

Kasia i Tomek w quickstepie przed 3. odcinkiem "Tańca z gwiazdami"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W trzecim odcinku show Telewizji Polsat studio zamieni się w salę weselną, a uczestnicy będą czynnie uczestniczyć w zabawie weselnym. Głównymi bohaterami będzie oczywiście para młoda, którą zostali... Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski. Ich "pierwszy taniec" to namiętna rumba. - To będzie dosyć wyjątkowy jak na tę okazję taniec, bo jest tam więcej ognia, więcej namiętności i więcej seksu niż byłoby w walcu czy innym "pierwszym tańcu" na klasycznym weselu - wskazuje Renata.

Świadkami pary młodej są Kasia Dziurska i Tomek Barański. - To piękne, że ten program tak się zmienia i, że te odcinki są tak różnorodne - zauważa tancerz. - Mam nadzieję, że ten odcinek będzie bardzo efektywny - dodaje Kasia. Martyna Kupczyk i Żora Korolyov wcielą się natomiast... w rodziców pary młodej! - Wstajemy od stołu, który zastyga i przypominamy sobie, jak to było, gdy byliśmy młodzi i piękni - opowiada Martyna. Para zatańczy do utworu "Cudownych rodziców mam" Urszuli Sipińskiej, który na żywo zaśpiewa lider zespołu Masters, Paweł Jesionowski.

Popek wojownikiem w 2. odcinku "Tańca z gwiazdami"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na weselu nie zabraknie też Popka i Janji Lesar. Ich rola pozostaje tajemnicą, ale wiadomo, że para zatańczy tym razem rumbę! - Będę ociekał seksem - zapewnia Popek, po czym dodaje: - To będzie mój najlepszy występ jak dotychczas. Trudno wątpić w te słowa! A jak Popek odnajduje się na weselu? Jakie aktywności przewiduje podczas "imprezy"? Zobacz materiał z prób przed weselnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami"!

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×