"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak zatańczy z Beatą Kozidrak w 10. edycji "Dancing with the stars"?!

Rafał Maserak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy programu "Taniec z gwiazdami". Czy wystąpi w jubileuszowej, 10. edycji "Dancing with the stars" w Polsacie? Kto będzie jego partnerką?

Multimedia

Jesienią 2019 r. na antenie Polsatu zobaczymy 10. edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Wciąż nie wiadomo, kto pojawi się na parkiecie, tylko od czasu do czasu pojawiają się pierwsze typy. Nie podano też informacji, którzy tancerze będą pomagać nowym gwiazdom w zgłębieniu meandrów tańca.

Wnuczka Leszka Millera w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Jednym z tancerzy, którzy zdobył ogromną popularność dzięki programowi jest Rafał Maserak. W latach 2005–2011 występował w "Tańcu z gwiazdami" w TVN, a jego partnerkami były: Klaudia Carlos, Omenaa Mensah, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Figura, Weronika Książkiewicz, Anna Mucha, Julia Kamińska, Agnieszka Jaskółka, Katarzyna Zielińska, Aleksandra Kwaśniewska oraz Sylwia Gruchała. Wygrał dwukrotnie - w parze z Muchą i Kamińską.

W Polsacie Maserak tańczył w każdej dotychczasowej edycji, niemal zawsze dochodził przynajmniej do półfinału, ale jeszcze nigdy nie wygrał. Jego partnerkami tanecznymi były: Joanna Moro, Marcelina Zawadzka, Julia Pogrebińska, Anna Cieślak, Elżbieta Romanowska, Olga Kalicka, Monika Mariotti, Angelika Mucha i Tamara Gonzalez Perea. Czy zatańczy w Polsacie po raz 10., a jego partnerką będzie Beata Kozidrak? Sprawdźcie, co nam powiedział!

Burza w sieci po wynikach półfinału! Fani Tamary Gonzalez Perey i Rafała Maseraka są wściekli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×