"Taniec z gwiazdami". Rafał Szatan porwał sukienkę Lenki przed 1. odcinkiem "Dancing with the stars"! Stres zje uczestników?

Niektórzy nie śpią, inni zapominają o krokach lub dostają paraliżującej tremy. A wszystko to przez zbliżający się pierwszy występ na żywo w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Kto zabłyśnie na parkiecie, a komu z nerwów nogi odmówią posłuszeństwa?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Za nimi kilka tygodni treningów, podczas których nie tylko poznawali podstawowe kroki wszystkich tańców towarzyskich ale i uczyli się choreografii na swój pierwszy występ. Powoli na sali treningowej otwierali się przed swoimi tanecznymi partnerami i zaczęli czerpać radość z tańca. Jednak gdy w tym tygodniu po raz pierwszy spotkali się na próbach w studio telewizyjnym "Tańca z gwiazdami", w otoczeniu kamer i przy orkiestrze na żywo, większość z nich dopadł najzwyczajniejszy strach.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis nie trenują przez kontuzję modelki? Zobacz więcej

- Jest stres. Niechcący porwałem nawet sukienkę mojej partnerki – mówił przejęty Rafał Szatan po zejściu z parkietu. Nie mniejsze nerwy towarzyszyły Joannie "Rudej" Lazer. - Nie spodziewałam się takich nerwów. Weszłam na parkiet i niczego nie pamiętałam. Ledwo ruszyłam… - opowiadała piosenkarka, zaś popularny aktor kabaretowy Adam Małczyk przyznał, że przez całą próbę drżały mu ręce z emocji.

Zupełnie inaczej na próby w studio zareagowała Magda Bereda. Taniec na słynnym parkiecie show dodał jej skrzydeł i ślicznej wokalistce uśmiech nie schodził już z ust do końca dnia. Na szczęście wszystkie gwiazdy 10.edycji "Tańca z gwiazdami" mogą liczyć na wsparcie swoich tanecznych partnerów, którzy nie tylko służą im radą ale i otaczają opieką, by dodać im otuchy przed pierwszym odcinkiem na żywo.

Magda Bereda: "Taniec był moją wielką barierą". Kamil Kuroczko pomoże jej ją przełamać?Zobacz więcej

W 1. odcinku nowej edycji zobaczymy jak nasze gwiazdy radzą sobie z jive’m, cha-chą, tangiem czy walcem. Kto zgarnie najwięcej punktów? I czy jakaś para będzie musiała opuścić program już po pierwszym występie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • może to na szczęście (gość)

    Powinien wreszcie wygrać mężczyzna-gwiazda. Ostatnio było tak w 6 edycji Polsatu. A i jakby Lenka wygrała byłoby fajnie. Może do trzech razy sztuka. :) Pora żeby wygrał ktoś z tancerzy kto jeszcze nie wygrywał.

    13.09.2019 10:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×