"Taniec z gwiazdami". Roksana Węgiel zawalczy o Kryształową Kulę? Internauci są tego pewni!

Internauci są pewni - w najnowszej edycji programu zobaczymy Roksanę Węgiel. Swoje przypuszczenia opierają na ogłoszonym przez Polsat udziale Viki Gabor w najnowszej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i fakcie, że Roksana zaśpiewała w programie "Taniec z gwiazdami". Wówczas prowadząca show zasugerowała, że młodą artystkę będzie można oglądać w nowej roli.

Multimedia

Roksana Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

Internauci są pewni - w najnowszej odsłonie programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zobaczymy Roksanę Węgiel. Przypuszczenia wygłaszają w odniesieniu do potwierdzonego przez Polsat udziału Viki Gabor w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Zdaniem internautów, stacja stawia na młodych artystów i zaprosi do programu młodą wokalistkę.

Sugestie i przypuszczenia

Uczestnictwo młodej artystki jest zdaniem internautów pewne. Wskazują, że Roksana Węgiel ma już taneczne doświadczenie - wygrała bowiem 3. edycję programu "Dance Dance Dance". Występowała również w jednym z odcinków programu "Taniec z gwiazdami", zaś w programie zdarzało się już, że artyści, którzy wystąpili, w następnych edycjach walczyli o Kryształową Kulę. Domysły internautów rozgrzewa fakt, że prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna po występie Roksany ich zdaniem "wygadała się" na ten temat, stwierdzając, że "być może już niebawem zobaczymy ją (Roksanę Węgiel - przyp. red.) w innej roli".

Co z programem?

Gorączkowych domysłów w sieci nie studzi zamieszanie wokół samego formatu, który doczekał się od 2005 roku aż 25. edycji. Stacja zapowiadała, że kolejna odsłona kultowego programu pojawi się na antenie wiosną. Podważają to serwisy plotkarskie, wskazując, że informatorzy donoszą o zgoła innych datach emisji. Pojawiają się głosy, że zobaczymy, jak gwiazdy tańczą na parkiecie dopiero jesienią. To wszystko jednak domysły i spekulacje, które utnie dopiero oświadczenie stacji.

Kultowy program taneczny zniknie z telewizji? Fani są zaniepokojeni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jeśli Roksana wystąpiłaby w TZG byłoby fajnie. (gość)

    Przynajmniej jakaś znana szeroko uczestniczka z predyspozycjami do tańca. Takie podejście mogłoby pomóc utrzymać program w dobrych torach. Tak żeby wciąż był to program o tańcu. Ze świetnymi choreografiami i dużą ilością tańca w tańcu. Mam poczucie, że najbardziej dbają o to tancerze, którzy zaczynali jeszcze w tvn. Układy Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino są najbardziej taneczne. Chociaż i Rafałowi zdarza się przekombinować. Najbardziej wciągające i angażujące są choreografie Stefano, bo on żeby opowiedzieć historię potrzebuje jedynie ruchu. Rzadko wykorzystuje rekwizyty czy wielkie scenografie. Dla niego liczy się czysty taniec. Podobno w amerykańskim tzg tancerze otrzymują nagrody za najlepsze choreografie. I spotkałam się ze stwierdzeniem, iż Stef dostałby tam z pewnością nagrodę za freestyle z Agatą Kuleszą. Osobiście myślę, że zgarniałby tam ową nagrodę wielokrotnie.

    17.02.2022 11:58
  • jacek.redaktor (gość)

    Internauci może są pewni ale sama Roksana niekoniecznie. To, że powiedziała, iż chętnie wystąpi w tym show tanecznym nie oznacza automatycznie, że to zrobi w tym roku. Zapowiedziała wydanie swojej drugiej płyty na jesieni. Pracuje nad nią od dłuższego czasu, co jest bardzo absorbujące pod względem czasowym. Ponadto intensywne treningi do Tanca z gwiazdami zaczynają się już w czasie wakacji a wlasnie w tym czasie odbywa się najwięcej koncertów. A tych ostatnich Roksana zapowiada całkiem sporo. No i jeszcze jedno, w przyszłym roku Roxie zdaje maturę, która jak sama wielokrotnie mówiła jest dla Niej bardzo ważna. Tak więc udział w programie, który wraz z przygotowaniami zabiera co najmniej kilka miesięcy może się okazac dla Niej bardzo kłopotliwy. Zawsze może przecież w nim wystąpic w następnej albo kolejnej edycji.

    19.01.2022 15:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×