"Taniec z Gwiazdami". Rozstał się z programem po zdobyciu Kryształowej Kuli. Dziś jest jeszcze przystojniejszy niż wtedy! Co słychać u Roberta Rowińskiego?

Robert Rowiński wziął udział w pięciu edycjach tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Po tym, jak jemu i jego programowej partnerce udało się zdobyć Kryształową Kulę - zrezygnował z dalszego udziału w show. Dziś jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Od przystojnego tancerza trudno oderwać wzrok!

Multimedia

Robert Rowiński jednym z bardziej popularnych tancerzy w "Tańcu z Gwiazdami"

Chociaż Robert Rowiński nie był długo związany z programem "Taniec z Gwiazdami", wielu widzów (szczególnie kobiet) uważa go za jednego z najprzystojniejszych tancerzy, którzy wzięli udział w show. Tancerz wziął udział łącznie w pięciu edycjach programu. Jeden raz udało mu się dzierżyć w dłoniach Kryształową Kulę, czyli nagrodę dla zwycięskiej pary programu.

Robert Rowiński zwyciężył "Taniec z Gwiazdami" jesienią 2010 roku, będąc w parze w Moniką Pyrek. Wcześniej jego partnerkami były:

 • Aneta Kręglicka,
 • Magdalena Wójcik,
 • Halina Mlynkova,
 • Aleksandra Szwed.

Ci uczestnicy odpadli z "Tańca z gwiazdami" jako pierwsi. Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

Czym zajął się Robert Rowiński po "Tańcu z Gwiazdami"?

Mistrz tańca rozstał się z programem 12 lat temu. Po sięgnięciu po zwycięstwo, postanowił nie tańczyć dalej w "Tańcu z Gwiazdami". To jednak nie oznaczało, że porzucił swoją pasją. Tancerz postanowił na jakiś czas wyjechać z kraju. Po dwóch latach mieszkania w Los Angeles, wrócił do Warszawy, jednak wcale nie na długo. Otrzymał propozycję zagrania w widowisku, z którym odwiedził kilkadziesiąt szkockich i angielskich miast. Kiedy w Irlandii ruszył "Taniec z Gwiazdami", doświadczony Rowiński wziął udział w trzech edycjach show.

Co słychać u Roberta Rowińskiego?

Była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" prowadzi studia tańca w Kołobrzegu i Koszalinie. Przystojny tancerz chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Stąd wiemy, że poza tańcem, pracuje także w modelingu.

Zobacz prywatne zdjęcia Roberta Rowińskiego w galerii!

Zobacz galerię

Wszyscy uczestnicy 13. edycji są już znani. Poznajcie ich bliżej! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • pogłoski o jego powrocie do tzg okazały się prawdziwe (gość)

  Trochę to zaskakujące zważywszy na niektóre jego wcześniejsze wypowiedzi, czasem dość krytyczne. Skoro jednak wrócił to może produkcja zapewniła go o powrocie do starego, dobrego stylu tzg. Oby tak było. Raczej niespodziewany powrót, ale ciekawy. Interesująco będzie go oglądać w pr. po tak długiej przerwie.

  02.08.2022 13:00
 • aga (gość)

  Robert to ciacho niesamowite i nie ma tych paskudnych tatuaży jak większość teraz facetów i o zgrozo kobiet

  01.08.2022 19:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×