"Taniec z gwiazdami". Sandra Kubicka kontuzjowana! Wycofa się z "Dancing with the stars"?

Ledwo rozpoczęły się treningi do 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", a już są pierwsze kontuzje! Sandra Kubicka najprawdopodobniej ma zerwane więzadło! Czy przez to będzie musiała wycofać się z programu?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" od września 2019, w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Sandra Kubicka kontuzjowana! Piękna fotomodelka jest pierwszą ofiarą wymagających treningów, jakie w najbliższym czasie czekają uczestników 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Gwiazda musiała wyjść z sali treningowej i udać się do lekarza.

Uczestnicy i ich tancerze na promocyjnej sesji zdjęciowej! Kto zatańczy w tej edycji?Zobacz więcej

Kontuzja Sandry Kubickiej najpewniej ma związek z problemami z kolanem, która modelka ma od dawna.- Nigdy nie byłam poddana takiemu wysiłkowi fizycznemu... więc więzadło puściło - napisała relacjonując swoją wizytę u specjalisty. Przyznała, że nie obyło się bez łez. - Nie sądziłam, że tak szybko będę "zepsuta" - dodała. Kubicka zapewniła jednak, że nie ma zamiaru wycofywać się z programu!

NIE PODDAJE SIĘ i wezmę udział w programie nawet jeśli będzie to ze stabilizatorem 😎 po prostu daje za dużo od siebie na treningach, tak bym to ujęła

Miejmy nadzieję, że Sandra szybko wróci do pełnej sprawności i we wrześniu zachwyci nas swoim tańcem. Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia!

Kurdej-Szatan o treningach przed programem! Co jest dla niej najtrudniejsze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • pierwsze sensacyjne informacje zza kulis (gość)

    Nie spodziewałabym się jednak żeby Sandra się wycofała. To może być ciekawa edycja. Natomiast bardzo będzie mi w niej brakować Stefano Terrazzino. Można się było spodziewać, że w tej edycji go nie będzie. Choć z drugiej strony cicha nadzieja była, bo to jednak jubileuszowy sezon. Liczę choć na jego występ gościnny.

    12.08.2019 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×