"Taniec z gwiazdami". Sandra Kubicka odpowiada na ataki Żory Korolyova pod adresem "Dancing with the stars"!

Nie cichną echa komentarzy Żory Korolyova odnośnie pierwszego odcinka 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Teraz odpowiada na nie Sandra Kubicka. Co napisała top modelka?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Żora Korolyov - tancerz, który kilkukrotnie wystąpił w "Tańcu z gwiazdami" ostro skomentował 1. odcinek jubileuszowej edycji programu w Polsacie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych stwierdził, że Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke tańczyli poza rytmem, a w parze Sandra Kubicka - Adam Adamonis jury pochwaliło dwójkę amatorów. Później dodawał kolejne komentarze.

Żora Korolyov wywołał burzę swoimi komentarzami! Produkcja odpowiada!Zobacz więcej

Korolyov wszedł w polemikę m.in. z choreografem programu, Maciejem Zakliczyńskim, zastępcą dyrektora programowego Polsatu, Katarzyną Wajdą oraz z życiowym partnerem Iwony Pavlović, Wojciechem Oświęcimskim. W jednym z wpisów określił z kolei, że jedna z par zatańczyła jak inwalidzi. Nikt nie miał wątpliwości, że chodziło o Sandrę Kubicką i Adama Adamonisa i to nie mogło pozostać bez komentarza zainteresowanych. Tancerzowi odpowiedziała top modelka:

Człowieku, słuchać ciebie już się nie da. Mówisz o szacunku do drugiej osoby. W sposób, jaki opisałeś wszystkich nas, NIE MA ZA GROSZ szacunku. Więc nie oczekuj tego wobec siebie... teraz jedziesz na karcie, że jest jedna wielka dyskryminacja ciebie. To tak samo możemy powiedzieć o tobie. Są uczestnicy w tej edycji również z innych krajów. Dwa - mówisz o sobie, jak bardzo znasz się na tańcu, jakbyś błagał, żeby zasiąść w jury. W Tym programie są również TANCERZE na naprawdę wysokim poziomie więc chyba wiedzą co robią... i skoro brałeś 6 razy udział w tańcu z gwiazdami TO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ że jury ocenia GWIAZDY, a nie tancerzy (...) Naprawdę, poluzuj gacie, bo ci się zaraz poprują, tak to przeżywasz. Już naprawdę się nie odzywaj, bo się tylko pogrążasz jeszcze.

Kto ma rację w tym sporze? Żora dobrze ocenił nową edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? A może nie powinien już więcej komentować?

Nowe kontuzje uczestników "Tańca z gwiazdami"! Ktoś chce się wycofać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Wiatr (gość)

  Zora ma rację Basia chrypiąca znowu górą znowu jest faworyzowaną przez jurorów gdzie sprawiedliwość

  19.09.2019 10:15
 • Agatka (gość)

  Ten program od dawna nie powinien się nazywać taniec z gwiazdami bo gwiazd to tu już prawie w żadnej edycji nie ma. Blogerzy? Wtf?

  18.09.2019 21:33
 • Zuza (gość)

  Do samego sporu odnosić się nie będę,ale prośba do ,, Polsatu,, o nie robienie ,,gwiazd,, z klikaczy internetowych. W poprzedniej edycji i w tej tańczyły beznadziejnie, dzieciaki które znają tylko klikaczy głosują na nich,bo za darmo. Program na tym traci.

  18.09.2019 21:26
 • Mania (gość)

  Taniec z gwiazdami ! no tak ! nazwa niczego sobie ---tylko gdzie są te gwiazdy!!!!! bardzo lubiłam ten program ale ostatnio to co się dzieje przechodzi wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gwiazdy gwiazdeczki starają się a tu wychodzi kawa na ławę kto zwycięży !!!!!! ten co ma mocne plecy a nie nogi taka jest prawda

  18.09.2019 20:31
 • misia (gość)

  jedna banda i granda

  18.09.2019 20:20
 • Marta (gość)

  Żora zdecydowanie.Moj instruktor tez mowi jak Zorka

  18.09.2019 20:11
 • Elzbieta Zielona Góra (gość)

  Po pierwsze w pierwszym odcinku nikt nie powinien odpuść. Popieram Zore, bo naprawdę niektóre pary tanczyly bardzo słabo.

  18.09.2019 20:03
 • sara (gość)

  Żora ma rację, a my prawdy nie lubimy

  18.09.2019 19:57
 • Przykre to (gość)

  Żora i Sandra, bez względu na wszystko, powinni już dać spokój z tą wymianą zdań. Tworzy to negatywną atmosferę wokół programu. Właśnie takie coś sprowadza TzG na złe tory i mocno szkodzi jego renomie. Wiadomo,że pr. się zmienia. W jednym na lepsze, w innym na gorsze, ale mimo wszystko jako program rozrywkowy przede wszystkim powinien wzbudzać pozytywne emocje.

  18.09.2019 18:20
 • Magda z lublina (gość)

  Zora ma racje

  18.09.2019 16:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×