"Taniec z gwiazdami". Sylwia Madeńska dochodzi do siebie po kontuzji. Pokazała swoje zgrabne ciało w bieliźnie!

Sylwia Madeńska razem z Mikołajem Jędruszczakiem wygrała "Love Island. Wyspę miłości", a potem brała udział w przerwanej przez epidemię koronawirusa 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Niedawno tancerka doznała kontuzji, a teraz dochodzi do siebie i pokazała swoje zgrabne ciało!

Multimedia

Sylwia Madeńska zachwyca sylwetką

Tuż po tym, jak ogłoszono, że 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" z powodu epidemii koronawirusa zostaje przełożona na jesień 2020, Sylwia Madeńska, która towarzyszyła na parkiecie Mikołajowi Jędruszczakowi (razem wygrali program "Love Island. Wyspa miłości"), doznała kontuzji. Przez jakiś czas miała nogę w gipsie i nie mogła ćwiczyć. Teraz powoli wraca do pełnej sprawności.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w programie Krzysztofa Ibisza. Zdradzili, kto ma większą ochotę na seks!Zobacz więcej

Jeszcze przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami" Sylwia przyznała, że mocno wzięła się za siebie i w kilka miesięcy schudła 8 kilogramów. Mimo kontuzji i zmniejszonej aktywności, Madeńska wciąż zachwyca sylwetką i chętnie pokazuje swoje ciało w mediach społecznościowych.

Pod jednym ze zdjęć Sylwia przyznała, że od dziecka ma do czynienia ze sportem i lubi kontrolować swoje postępy oraz osiągnięte wyniki. Pokazała też siebie w bieliźnie i napisała: "Cały czas pracuję na sylwetką. Kontuzja nie dała mi możliwości regularnego ćwiczenia, ale działamy dalej". Fani tancerki nie ukrywają zachwytu nad jej nowym wyglądem. Niektórzy zaczynają się jednak także martwić o jej zdrowie. "Sylwia ty się nam trochę zatrzymaj z tym odchudzaniem , bo zaraz nam znikniesz*" - czytamy na profilu Sylwii Madeńskiej.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ofiarami klątwy "Tańca z gwiazdami"?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • życzę powrotu do formy (gość)

  Zwłaszcza w kontekście jesiennego powrotu do TzG. Niemniej jednak wciąż parą, której życzę zwycięstwa pozostają Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. Często wracam do ich imponującego tanga z drugiego odcinka, które mogłoby być nawet tańcem finałowym. Niedawno przypomniałam sobie, że fragment tego samego utworu Stefano wykorzystał kiedyś we freestylu z Justyną Steczkowską. Natomiast do całości tańczył jeszcze w niemieckim TzG z wokalistką Mandy Capristo. Oczywiście też tango. Ostatnio przez przypadek natrafiłam na ten występ. Fajnie się go oglądało. Ale trzeba przyznać, że między umiejętnościami tanecznymi Mandy, a Julii jest przepaść. Na korzyść Julii. Julia a Mandy to jak niebo a ziemia.

  15.05.2020 11:13
 • Czarna (gość)

  To zdjęcie w bieliźnie to po co? Chce komplementów, dowartościowania ....

  07.05.2020 21:09
 • Mądry uczony (gość)

  Bardzo dobrze, że pokonała kontuzję. Wiem, że nie jest zbyt znana, ale nie należy jej obrażać!!!

  07.05.2020 18:23
 • &speed (gość)

  Kto to jest ? I co w życiu ważnego nie tylko dla jej własnego ego osiągnęła?

  07.05.2020 15:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×