"Taniec z gwiazdami". Sylwia Madeńska z "Love Island" oficjalnie w 11. edycji "Dancing with the stars"! Będzie tańczyć z Mikołajem?

Nowa tancerka w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Na parkiecie zobaczymy znaną z "Love Island. Wyspa miłości" Sylwię Madeńską! Czy będzie towarzyszyć swojemu ukochanemu, Mikołajowi Jędruszczakowi?

Multimedia

Sylwia Madeńska z "Love Island. Wyspa miłości" w "Tańcu z gwiazdami"

Mówiło się o tym już od jakiegoś czasu, ale teraz wiadomo już oficjalnie - w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jedną z tancerek będzie zwyciężczyni programu "Love Island. Wyspa miłości" - Sylwia Madeńska. Pojawia się więc pytanie - czy będzie tańczyła ze swoim ukochanym - Mikołajem Jędruszczakiem?

Zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości" zatańczy w show Polsatu! Partnerować mu będzie Sylwia Madeńska?Zobacz więcej

Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem uczestników nowej edycji "Tańca z gwiazdami", zarówno Sylwia, jak i Mikołaj przyznawali, że udział w programie było spełnieniem marzeń ich obojga. - Gdybym mogła zatańczyć z Mikołajem to w ogóle bomba - zaznaczała w rozmowie z Telemagazyn.pl. Okazuje się, że jednak marzenia się spełniają, bo Sylwia zatańczy właśnie ze swoim ukochanym - to pewne! W mediach społecznościowych już pojawiają się filmiki, na których wspólnie spędzają czas na sali treningowej. Czy sięgną po Kryształową Kulę?

Sylwia Madeńska - kim jest?

Tancerka i finansistka, zdobywała doświadczenie na największych scenach w Polsce. Jest zabawną i sympatyczną brunetką, która lubi zabawę, ale także poważne i głębokie rozmowy. Przyjaciele opisują ją jako przezabawną, sympatyczną i przyjacielską. Jej mocny charakter czasem odstrasza mężczyzn. Jej największą pasją jest taniec. "Kocham tańczyć, kocham być na scenie, to dodaje mi skrzydeł. Specjalizuję się w tańcach towarzyskich, robię to od dziecka. Mam 27 lat, a ciągle rozwijam się tanecznie!" - mówiła przed pojawieniem się w "Love Island".

Sylwia i Mikołaj zostali rodzicami! Adoptowali dwoje dzieci w Gambii!Zobacz więcej

Od szesnastego roku życia sama się utrzymuje, zdradza też, że już jako dwudziestolatka grała na Giełdzie Papierów Wartościowych (jak twierdzi – nie mając o tym zielonego pojęcia). W wolnym czasie pochłania ją przede wszystkim taniec, lubi też poćwiczyć na siłowni. Przyjemność sprawiają jej podróże, spotkania z przyjaciółmi i drobne przyjemności. "Jestem mega pozytywną i lekko szaloną osobą. Moje życie to wieczne starcie rozumu z emocjami!" - mówi o sobie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jakubiec z osp x (gość)

  Ona jest znana z tego, że nie jest znana.

  31.01.2020 20:44
 • tancerz figurowy (gość)

  Chętnie bym zatańczył z Sylwią. Nauczył bym ją takich figur , o jakich jej się nie śniło.

  29.01.2020 20:20
 • fajnie (gość)

  To, że zatańczy z Mikołajem jest niemal pewne. Tak jak było i to, że oboje pojawią się w TzG. Są pogłoski, że do programu ma wrócić Magda Soszyńska (teraz po ślubie Hillar). Tego bym się nie spodziewała. Podobno ma partnerować Bogdanowi Kalusowi. Czyli jednak Paulina Biernat rzeczywiście na razie nie wraca.

  29.01.2020 11:44

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×