"Taniec z gwiazdami". Szpagaty, kuse sukienki i długie rozporki, czyli seksowne nogi gwiazd w 3. odcinku "Dancing with the stars"

W 3. odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie mogliśmy podziwiać długie i seksowne nogi gwiazd i tancerek. Które prezentowały się najlepiej? Z "Dancing with the stars" pożegnali się kolejni faworyci: Joanna Ruda Lazer i Rafał Maserak.

Multimedia

10.edycja "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" zaskakuje coraz bardziej. Mimo wysokich ocen jury, a co za tym idzie trzeciego miejsca w tabeli wyników, z show pożegnała się najbardziej energetyczna para programu - Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak. Ich gorąca cha-cha była świetna, niestety zabrakło głosów widzów, by Ruda i Rafał mogli przejść do kolejnego odcinka.

Joanna "Ruda" Lazer i Rafał Maserak odpadli! Kto zatańczył najlepiej?Zobacz więcej

Gwiazdy i tancerki zaprezentowały się kolejny raz w seksownych kreacjach. Barbara Kurdej-Szatan miała romantyczną długą suknię, ale smaczku dodawał bardzo długi rozporek. Inne gwiazdy, jak Monika Miller, Sandra Kubicka czy Ola Kot zatańczyły w kusych sukienkach. Czyje nogi prezentowały się najlepiej?

Zobacz galerię

Rafał Maserak czuje się niepewnie przy Rudej? "Tańczyła jak szalona!"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • o 3 odc. (gość)

    Prowadząca miała piękną suknię. Rumba Magdy - w obrazie to był najlepszy jej taniec. Natomiast rumba Moniki rzeczywiście miała w sobie coś przykuwającego uwagę. Basia i Jacek- ładna inscenizacja do tańca i sam taniec. Imponujący i oryginalny fragment ok. 1 min. 35 s. Fajne jest też to, że Basia bardzo chce się uczyć. Podczas ocen dopytywała nawet Iwony, który moment powinna poprawić. Damian Kordas ma coś z Marcina Korcza. Też może tańczyć tak dobrze jak on. Marcin to ostatni naprawdę dobrze tańczący facet- uczestnik tzg. (nie licząc obecnej edycji, bo teraz z tych co zostali dobry jest właśnie Damian i Adam Małczyk, który naprawdę mi imponuje. Akop ma za to dużo uroku i ciepło w oczach. Sympatyczny gość. W całym odcinku było dużo prywaty, ale tym razem jakoś zgrabnie. Jak się chce to można.

    03.10.2019 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×