"Taniec z gwiazdami". Tak wyglądały wszystkie partnerki Stefano Terrazzino! Do tej pory występował praktycznie z samymi pięknościami. Pamiętacie je wszystkie?

Stefano Terrazino od lat uchodzi za jednego z najpopularniejszych tancerzy w naszym kraju. Sławę i rozpoznawalność przyniosły mu występy w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wystąpił z aż 13. różnymi gwiazdami, nie raz sięgając przy tym po Kryształową Kulę. Pamiętacie wszystkie taneczne partnerki Stefano?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Steffano Terrazzino

Stefano Terrazzino urodził się 19 sierpnia 1979 roku w niemieckim Mannheim. Pochodzi on z sycylijskiej rodziny, która jeszcze przed jego narodzinami przeprowadziła się do Niemczech. Choć po urodzeniu został zarejestrowany jako Alessandro Giglio, to z czasem za namową rodziny jego rodzice zmienili mu dane osobowe na Stefano Terrazzino.

Stefano Terrazino zaczął swoją przygodę z tańcem w wieku 16 lat. Zainspirowany rolą Patricka Swayze w "Dirty dancing" zapisał się na lekcje tańca towarzyskiego. Po ukończeniu technikum krawieckiego został krawcem teatru w Mannheim, gdzie przy okazji występował również jako tancerz. Po odejściu z teatru Stefano postanowił otworzyć własne atelier, w którym projektował i szył stroje taneczne.

Paolo Cozza kiedyś był ulubieńcem telewidzów. Jak wygląda i czym się dziś zajmuje sympatyczny Włoch? Zobacz więcej

Z czasem Stefano Terrazzino coraz bardziej poświęcał się tańcowi. Jego pierwszą zawodową partnerką była Ewa Szabatin dla której w 2005 przeprowadził się na stałe do Polski. Niespełna rok później tancerz dał się poznać szerszemu spektrum widzów. Zaangażowano go bowiem do 4. edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie wystąpił w parze z Kingą Rusin. Tancerz zaliczył niesamowity debiut w programie, gdyż wraz z partnerującą mu gwiazdą udało mu się sięgnąć po Kryształową Kulę!

Wszystkie partnerki Stefano Terrazzino

Od tego czasu Stefano Terrazzino pojawił się jeszcze w pięciu edycjach "Tańca z gwiazdami", a także w siedmiu edycjach "Dancing with the Stars". W ciągu swoich wszystkich występów w tanecznym show, aż czterokrotnie udało mu się je wygrać! Ponadto cztery razy dochodził do ścisłego finału. Podczas ostatniej, 12. edycji, widzowie mogli go oglądać w parze z Izabelą Małysz, z którą ostatecznie zajął 7. miejsce.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, z jakimi gwiazdami tańczył Stefano Terrazzino!

Zobacz galerię

Rafał Maserak wystąpił na parkiecie z 23 różnymi gwiazdami. Pamiętacie je wszystkie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Trochę wstyd, że ani produkcja tzg ani polsat w swoich mediach społecznościowych nie napisali ani słowa o przedwczorajszych urodzinach Stefano Terrazzino. O innych tancerzach nie raz pisali, a o nim jakoś teraz nie, choć wypadałoby. Tym bardziej głupio, że jeden z portali internetowych napisał z tej okazji rzetelny artykuł, w wydźwięku pozytywny i pełen uznania dla jego bohatera. Terrazzino zasługuje na taką "prasę".

  21.08.2022 18:34
 • Wszystkiego najpiękniejszego dla Stefano z okazji urodzin ;) (gość)

  Powodzenia w nowej funkcji kostiumografa w TzG oraz z nowym mini spektaklem tanecznym, który podobno tworzy. Produkcja TzG powinna dziś napisać posta z życzeniami dla Stefano na profilach programu. Sam Stef napisał na swoim instagramie piękny wpis z tej okazji. Taki jakby list do samego siebie. Coś magicznego. Widać w tym jego mądrość, inteligencję, wrażliwość i piękno duszy. :) ♥

  19.08.2022 14:57
 • ! (gość)

  Polsat powinien na swojej konferencji ramówkowej, z której relacja będzie w tv 28.08., oficjalnie zaprezentować Stefano jako nowego kostiumografa TZG.

  19.08.2022 11:28
 • Ana (gość)

  Gdyby tak jeszcze w tej zbliżającej się edycji tzg Stefano wystąpił z pokazem tanecznym razem ze swoją partnerką taneczną Pauliną Biernat... Byłoby fantastycznie. Występ gościnny tak utytułowanej pary turniejowej to byłoby coś naprawdę ogromnie wartościowego. Na ich występ w tzg w takim charakterze liczę i czekam od dawna. Może wreszcie produkcja im to zaproponuje i odpowiednio zapowie czyli jako Mistrzów Europy Latino Show Dance.

  18.08.2022 17:46
 • One piękne, on mega przystojny (gość)

  Magia na parkiecie i piękne duety. Stefano Terrazzino i Katarzyna Glinka to była przepiękna para. Niesamowicie dobrani pod każdym kątem, w tym wizualnie.

  18.08.2022 12:31
 • ;) (gość)

  Ponieważ dziś kolejny live na instagramie tzg, tym razem ze zwycięzcami 11 polsatowskiej edycji, liczę na takie kolejno z każdą zwycięską parą. Czekam na livy z Agnieszką Sienkiewicz i Stefano oraz z Anetą Zając i Stefano.

  17.08.2022 17:56
 • czymś super byłby live ze Stefano na insta tzg (gość)

  Taki jaki był wczoraj ze zwycięzcami poprzedniej edycji. Stef poopowiadałby o swojej nowej roli w pr. O pracy kostiumografa w tak dużym show, o powrocie do wyuczonego zawodu itp. itd.

  17.08.2022 11:16
 • czekam aż Polsat zaprezentuje na insta tzg Stefano jako nowego kostiumografa pr. (gość)

  Stacja powinna to zrobić w dowód uznania jego znaczenia dla tzg. Sam Stef się tą nową rolą na insta i fb nie chwali, bo widocznie nie ma czasu. Widać tak go pochłonęła nowa funkcja. Pamiętam kreację Agaty Kuleszy do freestyla. Zaprojektował ją właśnie Stefano. Zresztą to nie jedyny taki przypadek. Nawiasem mówiąc równie dobrze mógłby być choreografem tzg. Jego układy taneczne się pamięta. A niektóre są wręcz ikoniczne. Np. rumba z Kingą Rusin, freestyle z Agatą Kuleszą czy finałowa cha cha cha z Julią Wieniawą. Super byłoby gdyby Stef zatańczył gościnnie z Julią tę cza czę w nowej edycji.

  16.08.2022 18:23
 • wow żadnego błędu w opisach zdjęć ;) (gość)

  Stefano jest symbolem TzG. Tylko przy jego występach w tzg ma się poczucie, że przenosi się w inny świat, w opowiadaną tańcem historię. Zapomina się, że to pr. rozrywkowy i studio tv. Zdjęcie 44 znamienne. Julia, Stef i Kryształowa Kula przed nimi. To powinno być zdjęcie zwycięzców tamtej edycji. Zresztą z Justyną, Kasią Glinką i Iwoną też powinien wygrać. A z Izą mógł być w pr. jeszcze 1-2 odc. dłużej. Niemniej i tak jest niesamowity. Wygrał rekordowe 4 razy i nigdy nie odpadł na początku. Super, że tańczy nadal w pokazach i dzieli się swoją wiedzą taneczną we własnej szkole tańca. A w tzg pozostaje jako kostiumograf. :) To taki "złoty chłopak". Ogromnie utalentowany, przystojny i mądry. Fajnie jest wracać do jego występów w tzg i móc podziwiać jego talent. Skupić się dokładnie na każdym kroku i figurze. Jego precyzji i kreatywności. Bardzo dobrze byłoby w jakiś sposób poświęcić mu sporo uwagi w nowym tzg. Np. gdyby jeden odc. był podsumowujący dotychczasowe 25 sez. ze szczególnym naciskiem na Terrazzino - rekordzistę zwycięstw. Super, że teraz tę kreatywność będzie wykorzystywał i pokazywał tworząc kostiumy do tzg. Choć równie kreatywny jest w pracy we własnej kawiarni. Miejsce chwalone i cenione przez klientów i znawców branży gastronomicznej. Stefano jak coś robi to zawsze robi to porządnie i z sercem. I to jest super. ♥

  13.08.2022 16:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×