"Taniec z gwiazdami". Tamara Gonzalez Perea jako Pocahontas zdobyła pierwszą "30" w tej edycji "Dancing with the stars"!

Tamara Gonzalez Perea, znana także jako Macademian Girl, wyrasta na faworytkę 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! W bajkowym odcinku otrzymała maksymalną możliwą do zdobycia ilość punktów od jurorów!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Piąty odcinek 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" był iście bajkowy. Tamara Gonzalez Perea wcieliła się w Pokahontas i razem z Rafałem Maserakiem zaprezentowała taniec współczesny do hitowego utworu "Kolorowy wiatr". Występ ten został oceniony na 30 punktów, a więc maksimum!

Chociaż robili postępy, musieli pożegnać się z programem! Kto odpadł?Zobacz więcej

- Tamara, ten taniec był szyty na miarę - powiedziała Iwona Pavlović. - Pięknie tańczyliście - ocenił z kolei Andrzej Grabowski. Po raz pierwszy w tej edycji programu któraś z par otrzymała od jurorów maksymalną możliwą do zdobycia ilość punktów. Warto też zaznaczyć, że w poprzednich odcinkach Tamara i Rafał także byli wysoko oceniani.

Czy Macademian Girl wyrasta na faworytkę "Tańca z gwiazdami"? To ona ma największe szanse na wygraną? Na pewno Tamara i Rafał mają apetyt na zwycięstwo, a blogerka przyznaje, że pokochała taniec i chciałaby być w programie jak najdłużej. Czy jej marzenie się spełni?

Macademian Girl: Jury oceniało uczestników bardzo wizualnie. Nie byłam perfekcyjnaZobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Marlena (gość)

  Kibicuje Tamarze bo jest sympatyczna i widać ze bardzo się stara, oprócz tego moim zdaniem bardzo ładnie tańczy

  01.04.2019 19:59
 • Luna (gość)

  Bardzo się cieszę,że Tamara z Rafałem zdobyli aż trzydzieści punktów!!! To moja ulubiona para bardzo im kibicuję i trzymam za nich kciuki żeby doszli aż do finału!!!

  31.03.2019 18:18
 • Luna (gość)

  Bardzo się cieszę,że Tamara z Rafałem zdobyli aż trzydzieści punktów!!! To moja ulubiona para bardzo im kibicuję i trzymam za nich kciuki żeby doszli aż do finału!!!

  31.03.2019 18:15
 • Kira (gość)

  Czy wiecie gdzie można kupić ten naszyjnik? Jest piękny.

  31.03.2019 15:58
 • wypisz wymaluj Pocahontas (gość)

  Gratuluję pierwszej max. noty. Jednak miałam wrażenie jakby chwilkami choreografia nie zgrywała się z melodią, a w samym tańcu mogłoby być więcej ciągłości i kontynuacji ruchu. Dlatego moim zdaniem to taniec na jakieś 28 lub 29 pkt. Znów Tamara i Joanna tańczyły ten sam taniec jak tydzień temu. W ogóle były to pierwsze tańce współczesne w tej edycji. Co tydzień więc jednak jest dorzucane coś nowego. Tydzień temu było to tango argentino, a teraz współczesny. Niezmiennie z utęsknieniem czekam na paso doble. Oby pojawiło się wreszcie w przyszłym odcinku. Tydzień temu Tamara i Asia zatańczyły sambę porównywalnie. Teraz jednak Tamara wypadła lepiej. Dla Joasi to musiał być trudny taniec. Podziwiam ją, ale zdecydowanie najbardziej przekonuje mnie w tańcach standardowych. Ciekawe co powiedziałby o niej Michał Malitowski. Był pod wrażeniem tańca Iwony Cichosz. A między Iwoną i Joanną są podobieństwa, ale i różnice. Jest różnica też w tym, że Iwona nie słyszy od urodzenia, a Joanna w dzieciństwie widziała więc może się czasem odnieść do swoich wspomnień. Iwona nie ma takiej możliwości. Taniec współczesny Iwony jest jednym z dwóch moich ulubionych w tzg. Natomiast współczesny Joasi jakoś mnie nie wciągnął, nie zaangażował, podobnie jak jurorki.

  30.03.2019 15:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×