"Taniec z gwiazdami". To już pewne! Michał Mikołajczak wystąpi w nowej edycji programu. Polsat potwierdził udział słynnego aktora

Od tygodni nazwisko Michała Mikołajczaka pojawiało się w spekulacjach związanych z najnowszą edycją "Tańca z gwiazdami". Po ogłoszeniu kolejnych uczestników słynnego tanecznego show, Polsat w końcu oficjalnie potwierdził jego udział w 13. edycji "Dancing with the Stars".

Multimedia

To już pewne! Michał Mikołajczak wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

W ciągu ostatnich lat Michał Mikołajczak dał się poznać widzom za sprawom swoich ról w serialach telewizyjnych takich jak Pierwsza miłość i Na Wspólnej.

Jedną z jego pierwszych głośniejszych ról telewizyjnych była ta w serialu Prawo Agaty, gdzie wcielił się w postać Bartka Jankowskiego. Od tamtego czasu Michał Mikołajczak gościł w takich produkcjach jak: Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, W rytmie serca, Pierwsza miłość i Na Wspólnej.

Marcin Hakiel znowu dał się sprowokować. "Zniszczył ci rodzinę i teraz tuli twoja żonę". Tancerz odpowiedziałZobacz więcej

Od tygodniu spekulowano o udziale Michała Mikołajczaka w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Choć co jakiś czas pojawiały się kolejne przesłanki sugerujące, że aktor jesienią pojawi się na tanecznym parkiecie, to nigdy nie były one oficjalnie potwierdzone. Aż do teraz. W poniedziałek 11 lipca, telewizja Polsat przekazała, że aktor znany m.in. ze swoich ról w "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości" będzie kolejną gwiazdą, której występy będzie można oglądać w 13. edycji "Dancing with the Stars". Tym samym Michał Mikołajczak stał się już ósmym oficjalnie potwierdzonym uczestnikiem najnowszej edycji słynnego tanecznego show.

Oprócz aktora, w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią: Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jackek Jelonek, Wiesław Nowobilski oraz Agnieszka Litwin.

Zobacz galerię

Rafał Maserak wystąpił na parkiecie z 23 różnymi gwiazdami. Pamiętacie je wszystkie?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    Gratulacje 😊

    12.07.2022 16:11
  • jednak jego uczestnictwo się potwierdziło (gość)

    Szykuje się lepszy skład niż w poprzedniej edycji, mimo, że tamta była jubileuszową, bo 25. Widziałabym go w parze z Pauliną Biernat. W takiej parze byłby potencjał, a i Paula miałaby szanse dojść wreszcie w tzg naprawdę wysoko. Należy jej się to. ;)

    12.07.2022 10:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×