"Taniec z gwiazdami". Tomasz Barański kończy 40 lat! Edyta Herbuś zrobiła mu niespodziankę w "Dzień Dobry TVN"

Tomasz Barański urodził się 19 grudnia 1980 roku. Z okazji swoich 40. urodzin w "Dzień Dobry TVN" podsumował swoją karierę i opowiedział o swoim filmie "3/T". Wyjawił także, że jakiś czas temu dowiedział się, że jest poważnie chory. W studio niespodziankę zrobiła mu Edyta Herbuś.

Multimedia

Tomasz Barański świętuje 40. urodziny!

19 grudnia tancerz z Kielc Tomasz Barański obchodzi 40-te urodziny, ale okazji do świętowania jest więcej, ponieważ tego dnia premierę na YouTube i w mediach społecznościowych ma też jego film "3/T". O tej produkcji, w całości poświęconej pasji do tańca, marzył od dawna, i sam podjął się jej realizacji. Swoimi sukcesami podzielił się w "Dzień Dobry TVN".

Edyta Herbuś i Tomasz Barański znowu razem! Ich taniec z "Dirty Dancing" zachwyca!Zobacz więcej

- Od początku do końca go wymyśliłem, wyprodukowałem. Film jest naprawdę bardzo wyjątkowy, a w szczególności miejsce, gdzie mogłem to nagrać - powiedział o swoim filmie Barański. Realizacja tego przedsięwzięcia wymagała od niego dużej zawziętości, ale - jak sam przyznaje - ta cecha towarzyszy mu od dziecka. To pozwoliło mu także przezwyciężyć chorobę, o której niewiele osób wiedziało. - Dowiedziałem się, że mam guza. To było 6,5 roku temu - wyjawił. - Dlatego też ten film, bo ta pasja (...) mnie gdzieś tam prowadziła przez to życie. To było bardzo silne, mocne, niezwykle ważne dla mnie i to w wielu sytuacjach pomogło. (...) Nie mogłem się doczekać tej sceny. (...) Bardzo mnie to motywowało i pomogło mi być tak pozytywnie nastawionym - dodał.

Niespodziankę w studio "Dzień Dobry TVN" zrobiła Tomkowi jego była partnerka taneczna i prywatna - Edyta Herbuś. Poznali się w Szkole Tańca i Wdzięku Małgorzaty Nity i Roberta Kupisza w Kielcach. - My tak bardzo byliśmy zaangażowani w taniec... On właściwie zdominował całe nasze życie i myślę sobie, że wtedy nie było w ogóle innej możliwości. To było całe nasze życie od rana do nocy i nie było nam łatwo, bo my to dwa silne charaktery, dwa temperamenty, silne osobowości i się właściwie cały czas ścieraliśmy. To, że myśmy wytrzymali ze sobą tyle lat to się wszyscy dziwili - powiedziała Edyta Herbuś, z którą Barański był 12 lat. Mimo rozstania, nadal się przyjaźnią. Tomaszowi składamy najlepsze życzenia!

11-letnia Edyta Herbuś w tańcu z…Tomkiem Barańskim! Jak wtedy wyglądali? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek jest jednym z bardziej rozpoznawalnych tancerzy TZG (gość)

    Fajnie, że w piątkowym odcinku specjalnym Tańca... były też jego tańce. Odcinek z freestylami był jak dotąd najlepszym z całej tej serii choć niestety nie było tam wszystkich finałowych freestyli. Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny z nich. Będą w nim tańce za max. noty więc poziom będzie wysoki. No i skoro to odcinek odnoszący się do pkt. jury to powinny być tam te zapowiadane rozmowy z jurorami. Dotąd był tylko krótki filmik z Michałem Malitowskim. A tymczasem najbardziej czekam na zapowiadaną rozmowę z Panią Beatą Tyszkiewicz. Będzie to też idealna okazja do pokazania najlepszych tańców króla nad krolami TZG, lwa parkietu Stefano Terrazzino. To on, tancerz z niebywałym darem do tańca jako sztuki wyższej, rzadko spotykanym, jest największą gwiazdą TZG. Czekam na jego rumby, tanga, paso (najbardziej emocjonalne tańce) w tym 6 odc. specjalnym. Super była też pokazowa cha cha z Anią Głogowską, Rafałem Maserakiem i Janem Klimentem. Tańce współczesne Stefano też mnie najbardziej przekonują (część z nich podciągnięto pod odcinek z freestylami). Po prostu Stef jest mistrzem. Najlepszy tego dowód to ostatni z dotychczasowych sezonów TZG. I tam paso jego i Julii. Jedno z najlepszych w całej historii programu. Chyba najpiękniejsze. Spójne i dostojne. Julia w nim na twarzy jak poważna dama, a Stefano fascynujący, męski i intrygującym zdecydowaniem w twarzy. Jego umiejętność odnalezienia się i bycia wiarygodnym w każdej roli jest imponująca.

    19.12.2020 16:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×