"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy 11. edycji "Dancing with the stars" na rozmowie kwalifikacyjnej! Zobacz spoty nowego sezonu!

Uczestnicy 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wzięli udział w nietypowych spotach zapowiadających nowy sezon w Polsacie. Każda z gwiazd jest na rozmowie kwalifikacyjnej i tłumaczy, dlaczego bierze udział w show.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" - uczestnicy w spocie

Nowa, 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy w pocie czoła trenują ze swoimi tanecznymi partnerami, aby zachwycić jurorów i widzów w pierwszym odcinku, który już 6 marca w Polsacie. Wcześniej możemy zobaczyć ich w specjalnych spotach, promujących nowy sezon.

Nie ma już tajemnic! Oto wszystkie pary 11. edycji "Tańca z gwiazdami" na wspólnych zdjęciach!Zobacz więcej

W zapowiedziach każdy z uczestników odbywa swoistą rozmowę kwalifikacyjną, podczas której tłumaczy, dlaczego chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Dowiadujemy się, że Julia Wieniawa ma poczucie rytmu, bo grała w "W rytmie serca", a Tomasz Oświeciński - "zanim zaczął pakować, interesował się baletem". Pojawiają się także Paulina Sykut-Jeżyna oraz... Maciej Dowbor. Wszystko utrzymane jest oczywiście w żartobliwej konwencji.

Przypomnijmy, że w nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie pojawią się: aktorki Julia Wieniawa i Nicole Bogdanowicz, wokalistki Ania Karwan i Sylwia Lipka, modelka Edyta Zając, pogodynka Polsatu Milena Rostkowska-Galant, aktor-amator, były zawodnik MMA i trener personalny Tomasz Oświeciński, aktorzy Bogdan Kalus i Marcin Bosak, trener i dietetyk Sylwester Wilk oraz zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości" Mikołaj Jędruszczak.

Nowa edycja wiosną 2020 w Polsacie! Iwona Pavlović wskazuje, kto powinien zatańczyć!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • świetny, oryginalny pomysł na spot (gość)

    Teraz tylko jeszcze fajnie byłoby żeby był też spot z samymi tancerzami. Jak w poprzedniej edycji. P. S. Życzę powodzenia wszystkim, a zwłaszcza Julii i Stefano. To będzie 11 edycja w Polsacie. Edycja 11 w Tvn była dla Stefano szczęśliwa. Partnerował fantastycznie tańczącej Kasi Glince. I dotarli do finału zajmując w nim drugie miejsce (choć powinni byli wtedy wygrać). Oby teraz było tak samo, albo nawet lepiej. Super byłoby gdyby Julia okazała się bardzo uzdolniona tanecznie i gdyby Stef z nią wygrał. Julia jest nawet podobna do Kasi Glinki. :)

    12.02.2020 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×