"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy 11. edycji "Dancing with the stars" zatańczyli po raz pierwszy! Jak zaprezentowali się na ramówce Polsatu?

Uczestnicy 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli po raz pierwszy publicznie! Zaprezentowali się podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat. Jak wyszło?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" na wiosennej ramówce Polsatu

Rusza 11. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Gwiazdy i ich taneczni partnerzy od miesiąca wylewają siódme poty na salach treningowych, a teraz przyszedł czas na sprawdzian! Zapowiedź tego sprawdzianu miała miejsce podczas prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat.

Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Szroeder i Julia Wieniawa błyszczały na prezentacji wiosnnej ramówki Polsatu! Kto jeszcze?Zobacz więcej

W tym sezonie na parkiecie zobaczymy wokalistów, aktorów, sportowców, modelkę, dziennikarzy i youtuberów. Uczestnikami są: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwester Wilk, Anna Karwan, Bogdan Kalus, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Milena Rostkowska-Galant, Sylwia Lipka, Edyta Zając i Nicole Bogdanowicz.

Na konferencji ramówkowej Polsatu zabrakło Marcina Bosaka, którego godnie reprezentowała partnerka z programu - Wiktoria Omyła. Wszyscy pozostali po raz pierwszy publicznie zaprezentowali swoje taneczne umiejętności. Jak wyszło? Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Rafał Maserak został ojcem! Rozemocjonowany tancerz pojawił się na ramówce PolsatuZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Oliwia (gość)

    Bardzo lubię dancing with the stars i myślę że wszyscy bardzo ładnie za tańczą 💃🏻

    06.03.2020 21:17
  • cenię wszystkich tancerzy choć mam swojego ulubieńca (gość)

    Zastanawia mnie natomiast, że często przy okazji jakiś uczestników mówi i pisze się o faworyzowaniu itp. itd., a jakoś nikt nie zwraca uwagi i nie widzi problemu w tym, że Hania i Jacek ze swoimi partnerami w tym pr. na pierwszy taniec zawsze dostają standard. Teraz też. A przecież wiadomo, że go wolą. To jest właśnie niestety w pewnym stopniu faworyzowanie.

    06.03.2020 18:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×