"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy i tancerki 9. edycji "Dancing with the stars" w pierwszym spocie!

Jest już pierwszy spot 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Występują w nim uczestnicy - sześciu panów, którzy w tym sezonie będą stawiać swoje pierwsze kroki na parkiecie, oraz tancerki, które im w tym pomogą.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przygotowania do 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" ruszyły pełną parą! Na parkiecie pojawi się 12 nowych uczestników - 6 pań i 6 panów, którzy postanowili poczuć na własnej skórze, czym jest ból treningu tancerza.

Pary nowej edycji "Tańca z gwiazdami" - sprawdź, kto z kim tańczy!Zobacz więcej

W pierwszym spocie nowego sezonu oficjalnie zaprezentowani zostali wszyscy panowie - gwiazdy, które będą tańczyć wiosną 2019, oraz tancerki, które będą im towarzyszyć. Są to: Qczaj, Jakub Kucner, Mariusz Węgłowski, Czadoman, Gimper i Sebastian Stankiewicz. W stawianiu pierwszych tanecznych kroków pomagają im: Paulina Biernat, Lenka Klimentova, Kasia Vu Manh, Walerija Żurawlewa, Natalia Głebocka i Janja Lesar.

Taneczne postępy co tydzień oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Ola Jordan, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. "Taniec z gwiazdami" ponownie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Jakub Kucner już trenuje do "Tańca z gwiazdami"! Jego dziewczyna jest zazdrosna? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • ReDit (gość)

  Ja na miejscu gimpera bym wypominiał na żywo incydnet z Uwagą w sprawie atora tak to go pół roku wcześniej zapraszają do dzieńdobry śniadanie i rozmawiają o kulturze w internecie a nie cały rok potem robią z niego oprawcę

  10.02.2019 00:21
 • Narodowiec (gość)

  Niemiec

  09.02.2019 20:34
 • spoty bez udziwnień są najlepsze, coś takiego jak przy poprzedniej edycji jest zbędne i dobrze, że tu tego nie ma (gość)

  Wydaje mi się, że są szanse, aby była to edycja lepsza od poprzedniej i oby tak było. Aby postawić ją na wysokim poziomie potrzebni są nie tylko zdolni uczestnicy, ale i najlepsi, najbardziej doświadczeni tancerze dlatego cieszą mnie powroty mistrzów. Każdemu odcinkowi dużo dodają gościnne występy z pokazami tańca. Super byłoby gdyby w każdym kolejnym odcinku wystąpili uczestnicy World Dance Polska: Ildar, Sara i Mati, Beta i Kuchta i inni.

  08.02.2019 14:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×