"Taniec z gwiazdami". Ula Dębska: Cieszę się, że w sambie ktoś mnie pochwalił [WIDEO+ZDJĘCIA]

Samba nazywana jest "kilerem dla gwiazd" w "Tańcu z gwiazdami". Mit ten obaliła jednak Ula Dębska, która zatańczyła sambę i zebrała mnóstwo komplementów! Nam opowiedziała o tym, jak bardzo się z tego cieszy.

Multimedia

"DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" W PIĄTKI O GODZ. 20:05 W POLSACIE!

Trwają treningi do kolejnego odcinka 6. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Ula Dębska i Wojtek Jeschke wciąż pamiętają swój dobry występ sprzed tygodnia. W bajkowej odsłonie programu zatańczyli sambę jako Mała Syrenka i książę Eryk i... zdobyli aż 35 punktów!

Jurorzy zauważyli, że Ula zrobiła spory progres od początku trwania programu. - Miałaś dużo luzu w tym, były jakieś gesty w naszą stronę, byłem w szoku, że to ty! Jest postęp, o to chodzi! - pochwalił aktorkę Michał Malitowski. Także partner taneczny Uli, Wojtek przyznał, że jest bardzo dumny z salsy, która zwykle bywa zabójcza dla uczących się tańczyć gwiazd.

Ula bardzo cieszy się z zeszłotygodniowego sukcesu wie jednak, że nie może osiąść na laurach, dlatego razem z Wojtkiem spędza na sali treningowej wiele godzin, szlifując kroki do kolejnego tańca.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ W BAJKOWYM ODCINKU! [ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". JACEK I WOJTEK JESCHKE - JAK DOBRZE SIĘ ZNAJĄ? OTO CAŁA PRAWDA O BRACIACH Z "DANCING WITH THE STARS"! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ZMYSŁOWA RUMBA ULI DĘBSKIEJ I WOJTKA JESCHKE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • mimi (gość)

    żenada ,dlaczego nie ma powtórek o normalnej porze!!!!!

    09.10.2016 15:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×