"Taniec z gwiazdami". Wszyscy uczestnicy i uczestniczki oraz tancerze 9. edycji "Dancing with the stars" śpiewają w spocie Polsatu!

Wszyscy uczestnicy i tancerze nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" śpiewają w spocie Polsatu! Wygląda na to, że to będzie wyjątkowo radosna odsłona programu!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. od piątku, 1.03.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Nowa, 9. edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami! Nowi uczestnicy i ich taneczni partnerzy pojawili się w świeżutkim spocie, promującym program. Możemy na nim zobaczyć nie tylko pierwsze ruchy gwiazd, ale też usłyszeć jak śpiewają!

Białach z "Policjantek i policjantów" będzie królował na parkiecie?Zobacz więcej

Wiosną 2019 roku na parkiecie będziemy oglądać: Tamarę Gonzalez Pereę (Macademian Girl), Qczaja, Joannę Mazur, Jakuba Kucnera, Dominikę Tajner-Wiśniewską, Mariusza Węgłowskiego, Annę Jagodzińską, Czadomana, Agnieszkę Radwańską, Gimpera, Justynę Żyłę i Sebastiana Stankiewicza. W ich tanecznej przygodzie wspierać ich będą: Rafał Maserak, Paulina Biernat, Jan Kliment, Lenka Klimentova, Wojciech Jeschke, Kasia Vu Manh, Michał Jeziorowski, Walerija Żurawlewa, Stefano Terrazzino, Natalia Głebocka, Tomasz Barański i Janja Lesar.

Zobacz, kto z kim tańczy w 9. edycji "Tańca z gwiazdami"!

Taneczne postępy co tydzień oceniać będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, Ola Jordan, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. "Taniec z gwiazdami" ponownie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Qczaj i Paulina Biernat pożyczają sobie majtki?! To wyjątkowo dobrana para!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyna Siwiec (gość)

    Para nr.5 była w czołówce, to nie ma sensu.Szkoda czasu na oglądanie, pewnie Justyna będzie w kilku następnych odcinkach.Zjawiskowa Ania odpada to żart?Nigdy więcej takich konkursów!

    08.03.2019 22:33
  • trudny stefan (gość)

    kto to jest? jacyś ludzie z łapanki? polsat schodzi na psy.

    01.03.2019 21:21
  • miśka (gość)

    Tylko Aga i Stefano!!!

    01.03.2019 10:45
  • Lusi (gość)

    Glosujcie na Bialacha z policjantow on jest swietny moj ulubieniec super facet

    13.02.2019 17:38
  • Mery (gość)

    Dobrze ze Stefano wybral Radwanska bo z to szurnieta Zylowa mam nadzieje odpadnie w pierwszym odcinku

    12.02.2019 11:37
  • Mery (gość)

    Glosowac na Radwanska i Mazur reszta zero to gwiazdy dzieki mezom

    12.02.2019 11:31
  • Maja (gość)

    Jeśli chodzi o "gwiazdy to nie ma na kim oka zawiesić! Moze jedna ?mister Polski!

    12.02.2019 09:30
  • Boze (gość)

    Jaki Gimper??? On Ma imię

    12.02.2019 00:51
  • wszystko fajnie-spot ok choć bywały i lepsze,ale na pewno lepszy od tego absolutnie pierwszego z samymi uczestnikami, który jest zbyt internetowy jak na pr. tv (gość)

    Tylko jest jedno zasadnicze ale- czemu mistrz nad mistrzami tego programu Stefano Terrazzino w całym spocie na zbliżeniu jest tylko raz. Może to i kolejny dowód na jego skromność, ale szkoda. Ciekawe kiedy pojawi się spot z samymi uczestniczkami i ich partnerami- tam powinno go być już więcej. Bo to przecież Kolekcjoner Kryształowych Kul jak powiedziano o nim w jednym z najnowszych wywiadów. Super, że taki mistrz wraca do TZG z nowymi inspiracjami. Fajnie, że w parze z Agnieszką Radwańską. To był chyba właśnie jej typ jeśli chodzi o partnera. Możliwe więc, że produkcja wzięła pod uwagę jakieś jej czy jego sugestie (ze względu na pozycję zawodową obojga) dotyczącą stworzenia z nich duetu. Ciekawą parę Stef mógłby też stworzyć z Tamarą-nawet sam mówił w owym wywiadzie o takich sugestiach fanów. Rozmowa ta miała miejsce ok. 2 tygodnie przed ogłoszeniem par TZG. Stef wtedy nic jeszcze oficjalnie nie wiedział-potencjalnie mógł też zostać partnerem Joanny Mazur. Widziałam go jako jej nauczyciela no a jak nie jego to ewentualnie Jana Klimenta i tak jest. Stef trenuje inną mistrzynię sportu- Agnieszkę Radwańską i to też super. Jak sam przyznał to też dla niego wyzwanie. Pierwsze tego typu w TZG. Fajnie, że ciągle może tam doświadczać czegoś nowego. Nie dziwi mnie, że nie trenuje Justyny Żyły, ze względu na sympatię do niego mogliby być w pr. dość długo, ale Stefano przyćmiłby Justynę swoją popularnością i renomą. I tak dostała Tomka Barańskiego, również tryumfatora TZG. Jeśli faktycznie nie do końca jej to odpowiada to przykre. Ale może to raczej tylko taka gra promocyjna jak trochę w TZG8 z Popkiem. Terrazzino to tak szczerze chyba nie ten pułap dla Justyny. Ostateczna decyzja co do przyszłych par tanecznych należy do produkcji. Dla programu rozrywkowego jakim jest TZG tancerz taki jak Stefano Terrazzino to skarb. Fakt, że wśród tancerzy mają Stefano Terrazzino- głównego choreografa filmu Zimna Wojna, nominowanego do Oscara w aż 3 kategoriach dodaje programowi prestiżu i to prestiżu nie do przecenienia.

    11.02.2019 17:41