"Tata w tarapatach". Co robi tata, kiedy mamy nie ma w domu? Nowy program rozrywkowy w TVN Style!

Jak poradzi sobie tata, kiedy mama wyjedzie, a wszystkie domowe obowiązki spadną na jego głowę? Wpadnie w tarapaty czy wprost przeciwnie? Przekonajcie się, oglądając nowy program rozrywkowy w TVN Style - "Tata w tarapatach"!

Multimedia

"Tata w tarapatach" premiera 10 listopada o godz. 22.15 na antenie TVN Style! - sprawdź program tv

Co robi tata, kiedy mama wyjeżdża na 3 dni? Nie ma wyjścia, musi zostać w domu z dziećmi i przejąć domowe obowiązki. Mecze, playstation i ulubione seriale idą w odstawkę, teraz czekają go prawdziwe wyzwania! Czy Tata sobie poradzi? Ugotuje, upierze, posprząta, zaprowadzi do szkoły, przedszkola? Pomoże w lekcjach, wykąpie, poczyta, przytuli, pocieszy, kiedy trzeba? Czy będzie umiał usmażyć ulubione naleśniki i zrobić kakao? Czy naprawi lampę która nie działa od trzech miesięcy i powiesi zdjęcia z zeszłorocznych wakacji? Może się okazać że doba jest na to wszystko za krótka? A co na to wszystko powie mama obserwująca jego starania podczas swojej nieobecności?

Faceci ubierają swoje partnerki! Pachnie katastrofą?Zobacz więcej

W każdej rodzinie podział obowiązków wygląda inaczej. W niektórych domach nadal większość z nich należy do kobiet. Są też takie, w których pałeczkę przejmują mężczyźni. Jedno jest pewne! Łatwiej radzić sobie z codziennym życiem wspólnie niż w pojedynkę! Co stanie się, kiedy mama wyjedzie z domu na całe trzy dni? Jak ojciec poradzi sobie z ogarnianiem dzieci i całej reszty? Czy uda mu się wykonać każde zadanie z listy, którą zostawiła dla niego partnerka? Nie można zapomnieć też o drugiej stronie, która na bieżąco będzie śledziła to, co dzieje się w domu. I to razem z innymi trzema mamami – bohaterkami kolejnych odcinków programu! To właśnie tu emocje nieraz sięgną zenitu. Będzie dużo nerwów, ale też śmiechu i łez wzruszenia.

Instruktorzy o mocnych i słabych stronach Edyty Górniak. Zda egzamin na prawo jazdy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×