"Taxi Kasa". Drugi sezon teleturnieju Kamila Balei w Super Polsat [ZDJĘCIA]

Już w najbliższą sobotę premiera drugiego sezonu programu „Taxi Kasa” na antenie Super Polsat. W roli kierowcy i prowadzącego, tak jak w poprzednim sezonie, wystąpi Kamil Baleja - prezenter Radia Złote Przeboje, wcześniej przez 10 lat związany z radiem RMF FM. Dziennikarz znany jest również widzom Polsatu z takich produkcji jak „Tylko Muzyka. Must be the Music” oraz „Idol”.

Multimedia

„Taxi Kasa” to teleturniej, w którym uczestnicy zamawiają taksówkę i w trakcie podróży do obranego przez siebie miejsca odpowiadają na pytania z wiedzy ogólnej. Jeśli odpowiedzą poprawnie i dojadą do celu – wygrają gotówkę. W czasie podróży mogą raz skorzystać z pomocy przechodniów oraz zadzwonić do znajomego. Niestety, jeśli pasażer „Taxi Kasy”, trzykrotnie odpowie błędnie na zadane pytania, musi wysiąść z taksówki właśnie w tym momencie, a jego nagrodą jest pokonany odcinek trasy.

Kamil Baleja poprowadzi nowy program w Super Polsat [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W najbliższym odcinku uczestnicy będą musieli udzielić m.in. odpowiedzi na takie pytania, jak:

„Czym zajmuje się ludwisarz? Jaki wzór chemiczny ma czad?”

Czy uda im się odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania i zdobyć główną nagrodę? Premiera drugiego sezonu w sobotę, 29 sierpnia, o godzinie 19:30 na antenie Super Polsat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×