Telenowela "Dzikie serce" w TV4 od 3 marca!

3 marca Czwórka zaprasza na polską premierę nowego serialu „Dzikie serce”, który emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 17. „Dzikie serce” to romantyczna i burzliwa historia o miłości, nadziei i odwadze podążania za marzeniami.

Multimedia

Maricruz Olivares mieszka w leśnej chacie swojego dziadka, Ramira. W dzieciństwie straciła matkę, a ojca nigdy nie znała.  Oprócz dziadka ma tylko głucho-niemą Solitę, którą Ramiro znalazł  porzuconą jako małe dziecko.

W pobliżu rozciąga się posiadłość należąca do braci Narvaezów. Starszy z nich, Miguel, pozostał na ranczu i ożenił się, podczas gdy młodszy, Octavio, został pilotem. Niestety ostatnio sprawy nie wyglądają dla nich najlepiej. Źle zarządzana przez Miguela posiadłość została obciążona hipoteką, a Octavio stracił pracę. Kiedy okazuje się, że Octavio nie może liczyć na pieniądze z domu, próbuje namówić brata by sprzedali ranczo. Sam nie wyobraża sobie, żeby mógł się poświęcić osiadłemu życiu na prowincji i uprawie ziemi.

POZNAJ BOHATERÓW TELENOWELI "DZIKIE SERCE"!

Właśnie wtedy drogi Maricruz i Octavia krzyżują się po raz pierwszy. Objeżdżając okolicę, Octavio widzi, jak nadzorca z jego majątku napastuje prostą wiejską dziewczynę. Octavio odruchowo staje w obronie Maricruz. Dziewczyna jest pod wrażeniem rycerskości Octavia, a on - jej urody i sympatycznego charakteru. Wkrótce po raz kolejny ma okazję pomóc dziewczynie, która zjawia się na jego ranczu, by zdobyć coś do jedzenia. Oburzony traktowaniem, jakie spotyka dziewczynę ze strony jego pracowników, a także ze strony Lucii, żony Miguela, Octavio coraz częściej pomaga Maricruz. Wreszcie, zły na brata i szwagierkę za fatalny stan, do którego doprowadzili ich wspólny majątek oraz ich nachalne próby wyswatania go z dziedziczką fortuny z okolicy, Octavio postanawia sie ożenić z zakochaną w nim Maricruz.

Chociaż dziewczyna budzi w nim wiele ciepłych uczuć, sam nie wie, czy nie kieruje się jednak przede wszystkim litością dla wyśmiewanej i pogardzanej dzikuski oraz chęcią odegrania się na Miguelu i Lucii. Z drugiej jednak strony zaczyna myśleć odpowiedzialniej i przyznaje, że mógłby naprawdę pokochać tak szczerą, dobrą i piękną dziewczynę jak Maricruz i odnaleźć się w życiu na ranczu.

ZOBACZ ZWIASTUN "DZIKIEGO SERCA"

Co jednak zrobi Octavio, gdy pojawi się szansa powrotu do kariery pilota i dawnego, pełnego światowych atrakcji życia? Co stanie się z Maricruz? Czy dziewczyna poradzi sobie z intrygami krewnych męża i ludzi, którzy widzą w niej przeszkodę na drodze do swoich celów? Czy ogromny wysiłek, jaki podejmie, by samodzielnie stanąć na nogi i z prostej "dzikuski" stać się radzącą sobie w wielkim świecie kobietą, przyniesie rezultaty i da jej szczęście? Czy odnajdzie swojego ojca? Czy jest jej pisane szczęście u boku Octavia, jej pierwszej wielkiej miłości? 

Komentarze

Skomentuj
 • Teresa (gość)

  No coz szczerze mowiac film szału nie robi scenarzyste poniosla fantazja a juz nienie wspomne ze jest tak porabany ze szkoda gadac zwlaszcza zemsta mari cruz przeginka

  28.07.2018 21:50
 • ktośśś (gość)

  Jaki będzie następny serial po Dzikie serce ? Wie ktoś ?

  07.06.2015 19:05
 • marcia (gość)

  szkoda ze nie ma napisów bo jestem osobą słabosłyszącą, a uwielbiam oglądać telenowele na tv4, które od pewnego czasu były z napisami :(

  28.03.2015 18:55
 • tys (gość)

  ale dlaczego nie ma napisów :(

  05.03.2015 11:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×