Telewizja Polska uruchomi kanał lifestylowy! Czego możemy się spodziewać po TVP Kobieta?

Telewizja publiczna planuje poszerzyć swoją ofertę. Już w 2021 roku ma zadebiutować nowy kanał tematyczny - TVP Kobieta. Co już o nim wiemy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Telewizja publiczna stale poszerza swoją ofertę. W jesiennej ramówce znajdziemy nie tylko kontynuacje popularnych hitów, ale także nowości takie jak "Ameryka da się lubić", "Uzdrowisko" czy "Przyjaciele na zawsze". Teraz jednak władze telewizji szykują jeszcze bardziej spektakularne zmiany.

"Anything Goes. Ale Jazda!" i "The Voice of Poland" zmieniają porę emisji! "Postaw na milion" znika z TVP1!Zobacz więcej

Trwają bowiem prace na uruchomieniem nowego kanału lifestylowego, TVP Kobieta, który będzie skierowany do żeńskiej części widowni. Na razie nie wiemy jeszcze, jakie programy będzie można tam zobaczyć, ale prace muszą być już na zaawansowanym etapie, ponieważ kanał ma zostać uruchomiony już 2021 roku!

Za TVP Kobieta odpowiadać będzie Iwona Bocian-Zaciewska, która wcześniej pracowała jako dyrektorka ds. marketingu i pełnomocniczka zarządu ds. kanałów tematycznych. Oprócz TVP Kobieta, Telewizja Polska planuje także uruchomienia trzech innych kanałów tematycznych, TVP Dokument, TVP Nauka i TVP Muzyka.

Już teraz funkcjonuje sporo kanałów tematycznych TVP. Najbardziej znane z nich to TVP Sport, TVP Info, i TVP Kultura.

Komentarze

Skomentuj
  • Kazimierz Boczek (gość)

    Mam propozycje na 3 nowe kanały Telewizji Polskiej: TVP Mężczyzna kanał poświęcony motoryzacji, TVP E-Sport kanał poświęcony sportu elektronicznemu i TVP Diss - Kanał poświęcony muzyce Hip-Hop. I co wy na to?

    18.01.2022 15:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×