"Terminator: Genisys" od lipca w kinach

Arnold Schwarzenegger znowu jest "Terminatorem"! Od początku lipca w kinach można oglądać nową część cyklu, która jest początkiem nowej trylogii.

Multimedia

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego. W roli Terminatora – Arnold Schwarzenegger. Film jest pierwszą częścią nowej trylogii.

CZYTAJ TAKŻE: ARNOLD SCHWARZENEGGER I EMILIA CLARKE NA PREMIERZE "TERMINATORA" [WIDEO] ARNOLD SCHWARZENEGGER O NOWEJ CZĘŚCI "TERMINATORA" [WIDEO]

"Terminator: Genisys" Akcja, USA 2015 Reżyseria: Alan Taylor Obsada: Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke, J.K. Simmons Dystrybucja: United International Pictures Sp z o.o.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×