"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?". Jakie są zasady nowego kulinarnego reality show TVP2? Zobacz zwiastun!

"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" to nowy elektryzujący reality show o tematyce kulinarnej, w którym rywalizować będą ze sobą zespoły złożone z synowych i teściowych. W każdym tygodniu w szranki staną 4 dwuosobowe zespoły, które będą zapraszać się nawzajem na przygotowane przez siebie mini przyjęcia w formie obiadu lub kolacji.

Multimedia

"Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" od poniedziałku do piątku godz. 18:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wszystkie pary będą miały takie same możliwości, aby zabłysnąć wśród gości: ten sam budżet i ten sam czas na organizację przyjęcia. W każdym zespole z góry będzie też określony podział zadań: synowa będzie musiała zrobić zakupy, ugotować wymyślone przez teściową dania, nakryć do stołu i podać kolację gościom, natomiast teściowa będzie wszystkim zarządzać i przyjmować gości, którymi będą pozostałe uczestniczki programu – teściowe. Goście ocenią przygotowane przyjęcie i dania przyznając punkty od 1 do 10. W finale tygodnia zwycięży ta para (synowa i teściowa), która od rywalek otrzyma największą liczbę punktów, a w nagrodę panie otrzymają 10 tysięcy złotych do podziału.

Aż 6 nowości na jesień w TVP1 i TVP2! Kiedy premiery seriali, programów oraz teleturniejów?Zobacz więcej

W nowym, kulinarnym reality show widzowie TVP2 obserwować będą zmagania kobiet, które łączy, ale równie często dzieli jeden ukochany mężczyzna – syn i mąż. Jak teściowe i synowe poradzą sobie z gotowaniem, zakupami i przyjmowaniem gości? Czy będą miały podobny gust, czy może każda z nich będzie chciała wszystko zrobić „po swojemu”?

Czy w obliczu wyzwania uda im się uniknąć napięć i sporów? W programie zobaczymy dwa pokolenia Pań, dwa różne pomysły na dom, na kuchnię, gotowanie, gospodarowanie finansami, czy przyjmowanie gości. Zobaczymy kto tak naprawdę rządzi w naszych domach i kuchniach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×