„The Crown". Jedna z największych wpadek z życia księcia Harry'ego pojawi się w 6. sezonie serialu Netfliksa

Przez ten incydent Harry trafił na pierwsze strony gazet. Rodzina królewska musiała przepraszać za księcia. Netflix nie zamierza omijać tego skandalu w ostatnim już, 6. sezonie „The Crown".

Multimedia

Harry w 6. sezonie „The Crown"

Jak podaje Daily Mail „haniebny” nazistowski kostium Harry'ego pojawi się w nadchodzącej serii „The Crown". W hitowym serialu Netfliksa zostanie odtworzone przebranie, w którym 20-letni wówczas książę Sussex przybył na bal przebierańców. Harry pojawił się ubrany w koszulę ze swastyką.

Według źródeł zagranicznych mediów kostium jest „jednym z najbardziej haniebnych incydentów w życiu Harry'ego” i „to ironia, że ​​Netflix poruszył ten incydent”.

Najlepsze produkcje o królowych i królach. Pełne intryg i zwrotów akcji!Zobacz więcej

Harry za sprawą tego przebrania trafił na pierwsze strony gazet w styczniu 2008 roku. Książę miał na sobie kostium na imprezie zorganizowanej przez olimpijskiego skoczka Richarda Meade'a. Na ramieniu miał niesławną nazistowską swastykę, a na kołnierzu odznakę niemieckiego Wehrmachtu.

Przybył na to wydarzenie ze swoim starszym bratem, księciem Williamem, który podobno miał na sobie obcisły czarny trykot ze wzorem skóry lamparta oraz pasującym ogonem i łapami ze skóry lamparta.

Wcześniej tego wieczoru Harry miał na sobie kurtkę wojskową z niemiecką flagą na ramieniu.

Po opublikowaniu w mediach zdjęć z balu, rodzina królewska natychmiast przeprosiła za strój Harry'ego. Ale sam książę odniósł się do zdarzenia dopiero w wieku 38 lat, w swoim serialu dokumentalnym i nazwał to jednym z największych błędów swojego życia.

Pamiętny bal przebierańców i jego skutki zostaną przedstawione w szóstej serii The Crown.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×