"The Crown" sezon 3. Główny zwiastun zapowiada mroczne czasy panowania królowej Elżbiety II. Co się wydarzy?

W poniedziałek (21.10) Netflix zaprezentował główny zwiastun 3. sezonu "The Crown". Zobacz kolejną zapowiedź nowych odcinków "The Crown", których premiera już 17 listopada na Netflix!

Multimedia

"The Crown" - 3. sezon już 17 listopada tylko na Netflix!

Serial "The Crown" powraca w tym roku po prawie dwóch latach przerwy. Główny zwiastun 3. sezonu "The Crown" zapowiada mroczne czasy panowania Elżbiety II. Królowa (Olivia Colman) i jej rodzina będą walczyć by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, przez entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70.

Drugi sezon jak "Dziecko Rosemary"? Co czeka Emmę w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Elżbieta II i rodzina królewska będą musieli dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata. Królowa zmierzy się m.in. ze strajkiem górników, problemami z bezpieczeństwem narodowym oraz rodzinnym konfliktem, który wybuchnie na chwilę przed jej Srebrnym Jubileuszem.

Zobacz główny zwiastun 3. sezonu "The Crown":

W nowych odcinkach w roli królowej Elżbiety II zadebiutuje Olivia Colman. Na planie partnerowali jej: Tobias Menzies (jako Książę Filip), Helena Bonham Carter (jako Księżniczka Małgorzata), Ben Daniels (jako Tony Armstrong-Jones), Josh O'Connor (w roli Księcia Karola), Erin Doherty (Księżniczka Anna), Marion Bailey (Królowa Matka) i Jason Watkins (Premier Wielkiej Brytanii - Harold Wilson).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×