"The Crown" sezon 3. Olivia Colman w roli królowej Elżbiety II na pierwszym zdjęciu z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi sezon "The Crown" był ostatnim w którym w rolach głównych mogliśmy oglądać Claire Foy i Matta Smitha. Netflix udostępnił pierwsze zdjęcie z trzeciego sezonu na których widzimy już Olivię Colman w roli królowej Elżbiety II. Jak wypadła?

Multimedia

Olivia Colman znana z takich produkcji jak "Broadchurch", "Lobster" czy "Nocny recepcjonista", zastąpiła Claire Foy w roli królowej Elżbiety II w 3. sezonie serialu "The Crown". Zmiana ta podyktowana była sporym przeskokiem w czasie - bohaterowie przechodzą bowiem z wieku młodzieńczego do średniego.

Helena Bonham Carter w 3. sezonie! Kogo zagra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obsadę „The Crown” opuścił też Matt Smith, który wcielał się w księcia Filipa. U boku Olivii Colman zobaczymy teraz Tobiasa Menziesa ("Outlander"). Początkowo w rolę niepokornego księcia miał wcielić się Paul Bettany, ale aktor odrzucił propozycje Netflixa. Erin Doherty zagra z kolei dorosłą córkę kólowej Elżbiety II – Annę, a Ben Daniels męża księżniczki Małgorzaty

Nietflix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu "The Crown". W galerii możecie jednak zobaczyć pierwsze zdjęcie Olivii Colman jako królowej Elżbiety II.

Zobacz galerię

O serialu "The Crown"

"The Crown" to historia dwóch z najsłynniejszych adresów świata: Pałacu Buckingham i 10 Downing Street, oraz intryg i romansów kryjących się za ważnymi wydarzeniami, które wywarły decydujący wpływ na drugą połowę XX wieku. Dwa dwory pod jedną koroną.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×