"The End of the F***ing World" sezon 2. Ślub i depresja? Co czeka Alyssę w nowych odcinkach?

"The End of the F***ing World" w listopadzie powraca na Netflix z 2. sezonem, ale o tym, co wydarzy się w uwielbianym przez nastolatków serialu, wciąż wiadomo niewiele. Co czeka Alyssę w nowych odcinkach "The End of the F***ing World"? Przygnębiające sceny ze zwiastuna nie napawają optymizmem.

Multimedia

"The End of the F***ing World" sezon 2. - premiera 5 listopada na Netflix!

Drugi sezon "The End of the F**ing World" rozpocznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. To, co wydarzyło się na plaży z Jamesem (Alex Lawther), nie zostanie jednak pominięte w nowych odcinkach. Widzowie będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość i patrzeć dalej, aby dowiedzieć się* czy James jeszcze powróci.

Pierwsza sezon opowiadał o ucieczce. Druga seria jest o powrocie i akceptacji oraz stawianiu czoła rzeczom, aby ruszyć naprzód — powiedziała Charlie Covell.

To, jak będzie wyglądało życie Alyssy (Jessica Barden) bez Jamesa, zapowiada już nowy zwiastun "The End of the F***ing World". Przygnębiające sceny z nastolatką w roli głównej nie napawają optymizmem. Do rozwiązania pozostaje jeszcze zagadka sukni ślubnej, w której pojawia się Alyssa w trailerze. Ciekawie zapowiada się też wątek nowej bohaterki — Bonnie (Naomi Ackie), która również ma być morderczynią. Pytanie tylko, czy będzie dla Alyssy wrogiem, czy też sojuszniczką.

Zobacz galerię

"The End of the F***ing World" - o czym jest serial?

"The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial o nastolatku uważającym się za psychopatę i planującym popełnić morderstwo oraz spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Produkcja miała swoją premierę w styczniu 2018 r. i spotkała się z dużym zainteresowaniem młodych widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×