"The Good Doctor" wady. Uwielbiany serial nie jest taki świetny, jak niektórzy uważają. Lista wad nie ma końca!

"The Good Doctor" to jeden z najpopularniejszych i najciekawszych seriali medycznych. Nie jest oczywiście pozbawiony wad. W naszej galerii omawiamy te grzechy serialu, które najtrudniej wybaczyć!

Multimedia

"The Good Doctor" - wady

"The Good Doctor" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali medycznych. W ostatnim czasie jest o nim znowu głośniej, ponieważ dzięki temu, że produkcja pojawiła się w bibliotece Netfliksa, więcej osób miało okazję się z nią zapoznać. Głównym bohaterem uwielbianego serialu medycznego jest dr Shaun Murphy, młody chirurg, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Doktor Murphy dołącza do zespołu lekarzy chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii i zaczyna wspólną codzienną walkę o ludzkie życie.

Czy jeden z najpopularniejszych seriali medycznych nie ma przed Tobą tajemnic? Sprawdź!Zobacz więcej

Mimo ogromnej popularności serialu "The Good Doctor", raczej nikt nie spodziewa się, że jest to produkcja zupełnie pozbawiona wad. Jeśli jesteście ciekawi, co nie wyszło twórcom serialu idealnie, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie wymieniliśmy wady, które najtrudniej wybaczyć!

Zobacz galerię

Serial "The Good Doctor" jest dostępny na Netfliksie!

Komentarze

Skomentuj
  • Mm (gość)

    Co za pojeb te bzdury pisał. 😈😤

    23.10.2021 02:16
  • Aga (gość)

    Serial super czekam na dalszy ciag😁

    23.10.2021 00:26
  • GoodDFan (gość)

    Co za debile pracują w tym srelemagazynie, pismaki jebbbane piszą o wadach wyssanych z palca.

    18.10.2021 13:30
  • Gaga (gość)

    Bohater serialu jest jednocześnie autystykiem i sawantem. Serial jest bardzo dobry pomimo wad

    18.10.2021 09:00
  • .... (gość)

    Nudne albo zbyt abstrakcyjne? Alebo jedno albo drugie. Nigdy się nie dogodzi człowiekowi. To jakie miały być choroby?

    18.10.2021 07:41
  • Myszka (gość)

    Serial świetny,a wadami się nie przejmuję.Jedyne co,to jestem zawiedziona i smutna,że miłość między Melendezem,a Brown tak się skończyła,a tak czekałam :(

    17.10.2021 22:31
  • Danuta (gość)

    Super serial

    17.10.2021 22:08
  • Monika (gość)

    Bohater serialu cierpi na sawantyzm, nie autyzm. Co prawda u większości sawantów jest też zdiagnozowany autyzm, ale w serialu jest o tym mowa i nasz bohater nie ma zdiagnozowanego autyzmu.

    17.10.2021 17:27
  • Maria (gość)

    Lista wad nie ma końca? Naliczyli raptem osiem i to jeszcze wyssane z palca. Serial jest super.

    17.10.2021 16:58
  • Halina (gość)

    Serial świetny. Bardzo lubię oglądać. Jak się komuś nie podoba, niech nie ogląda

    17.10.2021 14:16
  • Adam (gość)

    Przepraszam, a gdzie tutaj jakieś wpadki? Suche informacje bez poparcia faktami. Tezy się popiera! A tu nic. Gdzieś coś usłyszeli, powielili i bez żadnego konkretnego odniesienia do przykładu.

    Artykuł w stylu "By uderzyć psa i kij się znajdzie"...

    17.10.2021 13:39
  • Anna (gość)

    Mam wrażenie, że artykuł pisany na odczepne, bo trzeba było coś napisać. Sklejki z komentarzy wyrwane z kontekstu. Mam wrażenie, że pisało to dziecko.

    17.10.2021 11:40
  • Dejw (gość)

    Artykuł totalne dno kto to w ogóle pisał?

    17.10.2021 11:38
  • Karolina (gość)

    Czy za wadę serialu można uznać fabułę i to że nie każdemu się ten serial podoba? Każdy ma swoje zdanie ale negatywne opinie to nie wada serialu

    17.10.2021 11:07
  • Julia (gość)

    Ta galeria to jakiś nieśmieszny żart. Przedstawione zarzuty w formie wad są tak abstrakcyjne, że mam podstawne wątpliwości czy osoba oglądała ten sam serial. A celowanie w rewelacyjną grę głównego aktora to cios poniżej pasa. Bardzo zawiodłam się na takiej recenzji tak wartościowego serialu. Widocznie autor chciał wyszukać wad na siłę i dodał randomowe punkty na liście

    17.10.2021 10:38
  • Maleńka (gość)

    Wadą jest ta chora galeria, która stawia tylko na reklamy. No naprawdę już nie macie o czym pisać, żenujące. Film jest świetny i tyle w temacie, gra głównego aktora oceniona na Filmwebie na 9,5, i tu się zgadzam. Nie szukajcie tematów na siłę byle tylko upchać reklamy

    17.10.2021 09:27
  • Moim zdaniem NAJPIĘKNIEJSZY SERIAL MEDYCZNY jaki oglądałam (gość)

    Moim zdaniem NAJPIĘKNIEJSZY SERIAL MEDYCZNY jaki oglądałam

    17.10.2021 08:23